Od czego zacząć?

 

Najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Bez tego ani rusz.

 

Następnie daj mi o tym znać. Skorzystaj z kalendarzy pod poniższymi linkami i zarezerwuj termin albo umów się na bezpłatną sesję startową, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc. Podczas sesji startowej możesz mi zadać wszystkie nurtujące pytania. Sprawdzimy również, czy jest między nami nić porozumienia i czy chcemy razem pracować. Omówimy też metodę, warunki i harmonogram sesji. Zanim się zapiszesz, koniecznie przeczytaj Zasady Współpracy poniżej.

 

 

Sesje hipnoterapeutyczne trwają zazwyczaj do 120 minut i składają się ze wstępnej rozmowy terapeutycznej, podczas której omawiamy Twoją intencję i symptom, który Cię sprowadza. Następnie przeznaczamy czas na trans hipnotyczny. To bardzo przyjemny stan, podobny do relaksu. Metodą konwersacyjną pracujemy wówczas z umysłem podświadomym, który de facto rządzi naszymi wyborami. W hipnozie sięgasz do źródła problemu. W zaledwie kilka spotkań jesteś w stanie znaleźć przyczynę, rozpuścić blokadę, uzdrowić dany obszar i zacząć wreszcie cieszyć się życiem. Sesje odbywają się online lub w gabinecie w Warszawie.

Przed sesją potrzebne będzie wypełnienie kwestionariusza. Pamiętaj, że efekt, zmiana, uzdrowienie danego obszaru zależy od Twojego zaangażowania. Każdy ma swoją gotowość i swoje tempo, jednak zwykle praca hipnoterapeutyczna zajmuje od 1 do 6 sesji. Najlepiej się sprawdzają cotygodniowe lub co najwyżej codwutygodniowe spotkania. 

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

Sesje regresyjne. Metoda PLR, czyli Past Life Regression, to rodzaj sesji hipnoterapeutycznej ukierunkowanej na rozwiązanie konfliktów, które swoje źródło mogą mieć w poprzednich wcieleniach. W sesji rozpoznawane są obciążenia karmiczne, rodowe, lekcje życiowe, wspierające lub niesłużące już wzorce i przekonania, uwalniane są traumy i zablokowana energia Duszy. Metodą PLR pracuję zarówno z osobami, które potrzebują działania terapeutycznego, jak i osobami, które po prostu chcą poszerzyć swoją świadomość o wiedzę i doświadczenia ze swoich poprzednich wcieleń. Sesja odbywa się w stanie głębokiego relaksu i jest zwykle bardzo przyjemnym doświadczeniem. To, czy wierzysz w życie po śmierci, nie ma zasadniczego wpływu na efekt. Sesje odbywają się online lub w moim gabinecie w Warszawie. Przed sesją potrzebne będzie wypełnienie kwestionariusza i odbycie 30-minutowej konsultacji wstępnej, która wliczona jest w cenę sesji właściwej. Sesja trwa ok. 120-150 minut.

 

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

 

 

 

Sesje Czytania Duszy trwają od 90 minut do 120 minut. Czytanie Duszy odbywa się przez Przestrzeń Serca. To technika umożliwiająca głęboki wgląd w Twoją obecną sytuację z poziomu ścieżki Twojej Duszy. Podczas takiej sesji ja jestem osobą czytającą, która kontaktuje się z Twoją Duszą, Twoimi Przewodnikami i Duchami Opiekuńczymi, i przekazuje dla Ciebie informacje. To potężne transformacyjne doświadczenie, często porównywane do Channelingu, ale w Twojej konkretnej intencji. Często podczas takich sesji odbywa się uzdrowienie na wielu planach. Sesja nagrywana jest na żywo. Po sesji przesyłam Ci plik dźwiękowy z Czytaniem Duszy, który możesz potem wielokrotnie odsłuchiwać. Standardowo sesje Czytania Duszy odbywają się online. Na wyraźne życzenie klienta sesja może odbyć się w gabinecie (tylko w wybrane dni tygodnia) – proszę zaznaczyć przy umawianiu się. 

 

TUTAJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ O METODZIE

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

 

Sesje coachingowe & mentoringowe trwają do 60 minut.  Metoda coachingowa jest bardzo pomocna, kiedy masz do podjęcia ważną decyzję, chcesz wyznaczyć sobie cel i pokonać wewnętrzne opory oddzielające Cię od życia takiego, jakiego dla siebie pragniesz. Przez lata pracy zawodowej wyspecjalizowałam się w tematach relacji i związków. Jestem również mentorem dla rodziców, którzy stanęli przed decyzją rozstania. Pomagam dorosłym się usłyszeć i pokazuję, jak mogą działać rodziny z doświadczeniem rozwodu.

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

 

Płatność za sesje

Płatności przyjmuję wyłącznie na konto firmowe – zarówno za sesje online, jak i stacjonarne. Uwaga, robiąc przelew, wpisz w tytule: sesja, rodzaj sesji i datę sesji.

 

Cennik i przybliżony czas trwania sesji:

Sesje hipnoterapii 400 zł
Sesje Czytania Duszy 400 zł
Sesje regresingowe 450 zł
Sesje coaching i mentoring 200 zł
Sesje startowe 0 zł

 

NUMER RACHUNKU
Halo życie! Magdalena Gołda
69 1950 00012006 0071 8627 0002

 

 

Dla przelewów międzynarodowych:
IBAN Idea Bank: PL 69 1950 00012006 0071 8627 0002
SWIFT/BIC: IEEAPLPA

 

 

 

Przeczytaj, proszę, zasady współpracy:

 

Lata prowadzenia własnego biznesu nauczyły mnie, że takie zasady są potrzebne dla obu stron – by było transparentnie. Dlatego zapoznaj się, proszę, z nimi:

 

1. Prowadzę bloga i kanały w mediach społecznościowych, dzięki którym mogę dotrzeć do swoich klientów. Czasami w swoich wpisach przytaczam sytuacje z sesji dla zilustrowania, jak działa proces, jednak nigdy nie zrobię tego w sposób, który mógłby naruszyć Twoją prywatność. Nigdy bez Twojej zgody nie umieszczę żadnych wskazówek mogących prowadzić do Ciebie. Dotyczy to nie tylko szczegółów sesji, ale również samego faktu wzięcia w niej udziału. Klienci, którzy decydują się po sesji wystawić mi opinię czy napisać recenzję, decydują również, w jaki sposób chcą być podpisani. Niektórzy podają pełne personalia, a nawet przesyłają swoje zdjęcie, inni posługują się tylko imieniem lub nickiem. 

 

2. Ceny znajdziesz w powyższym cenniku, jak i przy opisie każdej sesji pod poszczególnymi linkami. Płatność ze sesje, czy to online, czy w gabinecie, przyjmuję wyłącznie na konto (nr powyżej). Zadbaj proszę o to, aby płatność za sesję trafiła do mnie najpóźniej na 3 dni przed naszym spotkaniem – tylko wtedy umówiony termin możemy uznać za zarezerwowany dla Ciebie. Jeśli umawiasz się w ostatniej chwili, od razu prześlij do mnie potwierdzenie opłacenia sesji.

 

3. Sesja zaczyna się o umówionej godzinie. Rozumiem różne poślizgi, dlatego czekam na Ciebie 15 minut. Jeśli się nie pojawisz, sesja niestety przepadnie.

 

4. Ze względu na własne zasoby energetyczne i dbałość o jak najwyższą jakość sesji dla Ciebie, przeprowadzam ograniczoną ilość sesji w tygodniu. Jeśli odwołasz swoją sesję w ostatniej chwili, nie przyjmę innej osoby. Dlatego w przypadku odwołania sesji na mniej niż 48 h, opłata ze sesję nie zostanie zwrócona.

 

5. Rozumiem różne sytuacje losowe i konieczność przesunięcia terminu sesji. Jednak nawet wtedy potrzebuję być o tym powiadomiona na minimum 24 godziny przed spotkaniem. Zadzwoń do mnie jak najszybciej i wtedy ustalimy nowy termin (nie pisz maili ani SMS-ów, bo to wydłuży sprawę, po prostu zadzwoń od razu, aby mi również dać czas na zmianę planów). 

 

6. Opłata ze sesję ważna jest 2 miesiące. Jeśli przekładasz termin opłaconej sesji, pamiętaj, by umówić się na kolejną w ciągu maksymalnie 2 miesięcy. Dwukrotne odwołanie i przesunięcie terminu tej samej sesji w ostatniej chwili (min. 48 h przed) skutkuje tym, że taka sesja niestety przepadnie.

 

7. Jeśli opłacisz sesję, a potem zrezygnujesz, opłata przepadnie. Dlatego, proszę, dokładnie przemyśl swoją chęć udziału w sesji.

 

8. Jeśli to ja odwołam sesję (praktycznie się to nie zdarza), zaproponuję Ci rekompensatę, np. w postaci dodatkowej innej usługi i oczywiście zaproponuję kilka najszybszych możliwych terminów do wyboru dla tej sesji. Jeśli nie zechcesz odbyć sesji w innym terminie, zwrócę przelew na Twoje konto.

 

Jeśli nie wiesz, czy to dla Ciebie, umów się na sesję startową. Skorzystaj z kalendarza poniżej.

 

 

 

 

Umów się na sesję startową

Skorzystaj z kalendarza poniżej i wybierz dogodny termin

 

 

 

 

Komentarze

komentarzy

Odpowiedz