Od czego zacząć?

 

Najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Bez tego ani rusz. Wybierz rodzaj sesji i przeczytaj Zasady Współpracy poniżej. 

 

Skorzystaj z kalendarzy pod poniższymi linkami, wybierz i opłać swój termin albo umów się na bezpłatną sesję startową, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc. Sprawdzimy również, czy jest między nami nić porozumienia i czy chcemy razem pracować. Omówimy też metodę, warunki i harmonogram sesji.

 

 

Osobom poszukującym głębszej pracy z energią, podświadomością i duszą polecam -> pakiety Biznes Flow i Life Flow. W ten sposób pracuję tylko z klientami o określonej gotowości, zatem zapraszam Cię na konsultację, aby to sprawdzić. 

 

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ PAKIET

 

 

SESJE HIPNOTERAPEUTYCZNE

To praca z podświadomością w stanie głębokiego relaksu. Skuteczność metody jest potwierdzona naukowo w setkach badań i bardzo dobrze opisana w fachowej literaturze. Polecana jest wszystkim, bez względu na system wartości i wyznanie. Nie ma podtekstu filozoficznego. W USA stosowana jest w państwowych szpitalach przez lekarzy przeszkolonych w celu likwidowania bólu. Hipnoza terapeutyczna w niczym nie przypomina hipnozy scenicznej.

 

Sesje składają się ze wstępnej rozmowy terapeutycznej, podczas której omawiamy Twoją intencję i symptom, który Cię sprowadza. Następnie metodą konwersacyjną pracujemy wówczas z umysłem podświadomym, który de facto rządzi naszymi wyborami, i sięgamy do źródła problemu. W kilka spotkań jesteś w stanie znaleźć przyczynę, rozpuścić blokadę, uzdrowić dany obszar i zacząć wreszcie cieszyć się życiem.

 

Warto wiedzieć, że stan hipnozy to stan ukierunkowanej uwagi połączonej z bardzo głęboką relaksacją. Stan odprężenia wykorzystujemy do działań terapeutycznych, kiedy umysł jest znacznie bardziej sugestywny. W tym stanie bardzo łatwo puszczamy blokady i programy, które nam nie służą, i zastępujemy je tymi wspierającymi. Dlatego hipnoza jest tak niezwykle skuteczna. David R. Hawkins poleca ją jako wsparcie w pracy duchowej, które znacznie przyśpiesza rozwój. I dokładnie tak jest, co często potwierdzają moi klienci.

 

Dzięki takim sesjom możesz wreszcie zrozumieć i odpuścić nałogi i uzależnienia, chroniczne bóle, nadwagę, niepokój, lęki różnego pochodzenia, traumy, nieudane związki, brak sensu i celu w życiu i wiele innych. Sesje hipnozy terapeutycznej wykorzystuję też do uwalniania potencjału klienta i wspierania go w każdym obszarze, w którym tego potrzebuje. Po sesji klientom towarzyszy uczucie głębokiego spokoju, wewnętrznej radości, a często wręcz błogości, wynikających z prawdziwego kontaktu z własną Esencją – Duszą.

 

Przed sesją potrzebne będzie wypełnienie kwestionariusza. Pamiętaj, że efekt, zmiana, uzdrowienie danego obszaru zależy od Twojego zaangażowania. Każdy ma swoją gotowość i swoje tempo, jednak zwykle praca hipnoterapeutyczna zajmuje od 1 do 6 sesji. Najlepiej się sprawdzają się spotkania co 1-2 tygodnie. Sesje odbywają się online lub w gabinecie w Warszawie. Sesja trwa ok. 2 godzin.

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

SESJE REGRESYJNE

Metoda PLR, czyli Past Life Regression, została upowszechniona na szeroką skalę i opisana na Zachodzie przez Dolores Cannon, dra Michaela Newtona i dra Briana Weissa. Ukierunkowana jest na rozwiązanie konfliktów, które swoje źródło mają w przeszłości, do której nie mamy świadomego dostępu, np. do czasów wczesnego dzieciństwa, jak i poprzednich wcieleniach. W sesji rozpoznawane są obciążenia karmiczne, lekcje życiowe, wspierające lub niesłużące już wzorce i przekonania, uwalniane są traumy i zablokowana energia Duszy. Potrzebna jest jednak świadoma decyzja, że chcemy wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie. Praca z blokadami nie polega na szukaniu winy w sobie, a na uwalnianiu swoich emocji i przekonań związanych z danymi wzorcami.

 

Metodą PLR pracuję zarówno z osobami, które potrzebują działania terapeutycznego, jak i osobami, które po prostu chcą poszerzyć swoją świadomość o wiedzę i doświadczenia ze swoich poprzednich wcieleń, otrzymać płynące z nich wsparcie i uzyskać odpowiedzi na pytania. Sesja odbywa się w stanie głębokiego relaksu i zawsze płyną z niej konkretne lekcje i wskazówki. To, czy wierzysz w życie po śmierci, nie ma zasadniczego wpływu na efekt. Sesje odbywają się online lub w gabinecie w Warszawie. Sesja trwa ok. 3 godzin. 

 

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

 

SESJE CZYTANIA DUSZY

To technika umożliwiająca głęboki wgląd (podobny do channelingu) w Twoją obecną sytuację z poziomu ścieżki Twojej Duszy. Często trudności w obecnym życiu mają przyczyny karmiczne i związane są z poprzednimi wcieleniami. Podczas takiej sesji czytam informacje z Twojego Pola, kontaktuje się z Twoją Duszą i Przewodnikami, i przekazuję je Tobie w postaci konkretnych lekcji, wniosków i przesłań.

 

Zdarza się również, że Przewodnicy pomagają w uzdrowieniu i oczyszczeniu czegoś, co ma być uzdrowione i oczyszczone w tym życiu. To potężne transformujące doświadczenie, jednak bez świadomej pracy po sesji się nie obędzie, dlatego zawsze przekazuję klientom wskazówki i konkretne narzędzia, jak pracować ze sobą po sesji.

 

Dodatkowo podczas sesji Czytania Duszy robię na życzenie klienta wgląd w karty. Korzystam z kart terapeutycznych. Pracujemy wówczas z podświadomością i energią. Czytanie nagrywam dla klientów w formie pliku dźwiękowego, by można do niego wrócić w dowolnym momencie. Więcej informacji znajdziesz w poniższym wpisie na blogu. Sesja trwa 1,5-2 godziny.

 

WIĘCEJ O METODZIE

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ CZYTANIA DUSZY

 

 

 

 

SESJE RELAKSACYJNE

To bardzo przyjemne sesje, które mają na celu zrelaksowanie całego Twojego systemu: fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i energetycznego, działają więc holistycznie. Polecam je zarówno jako profilaktykę jednej z największych cywilizacyjnych chorób, stresu, jak również jako praktykę duchową. Sesje relaksacyjne pomagają rozładować napięcie, mogą poprawić jakość snu, uspokoić umysł, wyciszyć rozbiegane myśli i ogólnie wypocząć. Moi klienci nazywają je niekiedy „energetycznym masażem”. Rzeczywiście to adekwatne porównanie. Po sesji zrelaksowane jest nie tylko ciało, ale również umysł i energia. Efekty odczuwalne są natychmiast. 

 

Na poziomie duchowym sesje pozwalają doświadczyć wyjścia poza ciało fizyczne i poszerzyć świadomość. Mimo że nie pracujemy z żadnym problemem terapeutycznym (inaczej niż w hipnoterapii), aktywowana jest podświadomość, która niejako w tle przeszukuje najgłębsze zasoby i rozwiązuje aktualne wewnętrzne konflikty. Takie sesje przynoszą więc często głębokie wglądy. Podczas tego stanu pozostajesz w ubraniu, w pozycji siedzącej. Jeśli widzimy się na żywo w gabinecie, stosuję subtelny dotyk za Twoja zgodą. Jeśli sesja odbywa się online, efekty są takie same. Pozostajesz w swoim domu, w wygodnej pozycji, siedząc lub leżąc. 

 

Sesje relaksacyjne w gabinecie wzbogacam o aromaterapię, która wspiera regulację układu nerwowego. W tym celu używam najwyższej klasy eterycznych olejków terapeutycznych. Można je zabrać do domu i stosować dalej, po sesji. Pokazuję, jak zakotwiczyć stan głębokiego relaksu i niejako zabrać go ze sobą „na wynos”. Klientom online wysyłam olejki do aromaterapii do przetestowania w domu. Sesja trwa około 1,5 godziny. 

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

SESJE POWER HOUR

To krótsze, 1-godzinne, intensywne sesje dla moich stałych klientów, podczas których robimy szybką zmianę. W tych sesjach zaprzęgam wszystkie swoje zasoby: terapeutyczne, energetyczne, hipnoterapeutyczne, mentoringowe i inne. Wskakujesz głęboko w swój temat, a ja prowadzę Cię do rozwiązania. Te sesje przynoszą głębokie, zaskakujące wglądy. Moi stali klienci uwielbiają te sesje, bo są krótsze niż hipnoterapia, a dają podobne efekty. Polecam je jako doładowanie, kiedy masz konkretny temat, za który masz gotowość wziąć pełną odpowiedzialność i potrzebujesz szybkiego rozwiązania. Warunkiem wzięcia udziału w sesjach Power Hour jest powołanie się na pracę ze mną którąś z powyższych metod. 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

PAKIETY

Osobom poszukującym kompleksowych rozwiązań polecam -> PAKIETY BIZNES FLOW i LIFE FLOW.

 

Płatność za sesje

Płatności przyjmuję wyłącznie na konto firmowe – zarówno za sesje online, jak i stacjonarne. Robiąc przelew, wpisz w tytule: sesja i data sesji.

 

Cennik:

Od 1 czerwca aktualizacja cennika
(dla klientów zapisanych już wcześniej na sesje czerwcowe pozostają stare ceny)

Sesja hipnoterapii 650 zł
Sesja regresji do poprzednich wcieleń 750 zł
Sesja Czytania Duszy 550 zł

Sesja relaksacyjna 350 zł
Sesja Power Hour 350 zł
Sesja startowa 0 zł
Konsultacje Pakiet 150 zł
Pakiety od 1500 zł (wycena indywidualna)

 

NUMER RACHUNKU
Halo życie! Magdalena Gołda
69 1950 00012006 0071 8627 0002

 

 

Dla przelewów międzynarodowych:
IBAN PKO SA: PL 69 1950 00012006 0071 8627 0002
BIC/SWIFT: PKOPPLPW

 

 

 

Przeczytaj, proszę, zasady współpracy:

 

Lata prowadzenia własnego biznesu nauczyły mnie, że takie zasady są potrzebne dla obu stron – by było transparentnie. Dlatego zapoznaj się, proszę, z nimi:

 

1. Prowadzę bloga i kanały w mediach społecznościowych, dzięki którym mogę dotrzeć do swoich klientów. Czasami w swoich wpisach przytaczam sytuacje z sesji dla zilustrowania, jak działa proces, jednak nigdy nie zrobię tego w sposób, który mógłby naruszyć Twoją prywatność. Nigdy bez Twojej zgody nie umieszczę żadnych wskazówek mogących prowadzić do Ciebie. Dotyczy to nie tylko szczegółów sesji, ale również samego faktu wzięcia w niej udziału. Klienci, którzy decydują się po sesji wystawić mi opinię czy napisać recenzję, decydują również, w jaki sposób chcą być podpisani. Niektórzy podają pełne personalia, a nawet przesyłają swoje zdjęcie, inni posługują się tylko imieniem lub nickiem. 

 

2. Ceny znajdziesz w powyższym cenniku, jak i przy opisie każdej sesji pod poszczególnymi linkami. Płatność ze sesje, czy to online, czy w gabinecie, przyjmuję wyłącznie na konto (nr powyżej). Zadbaj proszę o to, aby płatność za sesję trafiła do mnie najpóźniej 3 dni po umówieniu sesji – tylko wtedy umówiony termin możemy uznać za zarezerwowany dla Ciebie. Brak opłaty oznacza odwołanie sesji i uwolnienie tego terminu na następnej osoby. 

 

3. Sesja zaczyna się o umówionej godzinie. Rozumiem różne poślizgi, dlatego czekam na Ciebie 10 minut. Jeśli się nie pojawisz, sesja niestety przepadnie.

 

4. Ze względu na własne zasoby energetyczne i dbałość o jak najwyższą jakość sesji dla Ciebie, przeprowadzam ograniczoną ilość sesji w tygodniu. Jeśli odwołasz swoją sesję w ostatniej chwili, nie przyjmę innej osoby. Dlatego w przypadku odwołania sesji na mniej niż 48 h, opłata ze sesję nie zostanie zwrócona.

 

5. Rozumiem różne sytuacje losowe i konieczność przesunięcia terminu sesji. Jednak nawet wtedy potrzebuję być o tym powiadomiona na minimum 24 godziny przed spotkaniem. Zadzwoń do mnie jak najszybciej i wtedy ustalimy nowy termin (nie pisz maili ani SMS-ów, bo to wydłuży sprawę, po prostu zadzwoń od razu, aby mi również dać czas na zmianę planów). 

 

6. Opłata ze sesję ważna jest 2 miesiące. Jeśli z wyprzedzeniem przekładasz termin opłaconej sesji, pamiętaj, by umówić się na kolejną w ciągu maksymalnie 2 miesięcy. Dwukrotne odwołanie i przesunięcie terminu tej samej sesji w ostatniej chwili (min. 48 h przed) skutkuje tym, że taka sesja niestety przepadnie.

 

7. Jeśli opłacisz sesję, a potem zrezygnujesz, opłata przepadnie. Dlatego, proszę, dokładnie przemyśl swoją chęć udziału w sesji.

 

8. Jeśli to ja odwołam sesję (praktycznie się to nie zdarza), zaproponuję Ci rekompensatę, np. w postaci dodatkowej innej usługi i oczywiście zaproponuję kilka najbliższych możliwych terminów do wyboru dla tej sesji. Jeśli nie zechcesz odbyć sesji w innym terminie, zwrócę przelew na Twoje konto.

 

Jeśli nie wiesz, czy to dla Ciebie, umów się na konsultację (sesję startową). Skorzystaj z kalendarza poniżej.

 

 

 

 

Umów się na sesję startową

Skorzystaj z kalendarza poniżej i wybierz dogodny termin

 

 

 

 

Komentarze

komentarzy

4 Komentarze

 • Eliza

  Dzien dobry, jestem w związku z Narcyzem. Chodzę na terapię ale czuje ze stoje w miejscuPotrzebuje pomocy i mam wrażenie ze tylko Pani jest w stanie mi pomoc. Zapisałam się na wstępną konsultacje na pierwszy wolny termin tj 29.11 godz 9, a dla mnie to wiecznośćjeżeli zwolniłby się jakiś wcześniejszy termin to bardzo proszę o informacje. Pozdrawiam serdecznie
  Eliza

 • Iwona

  Dzień dobry.Czy mozna zrobić taką sesja …oczyszczająca….relacja przyjacielska

 • Nataliat

  Witam serdecznie, chciałabym potwierdzić sesje startowa na 4.07 w celu wybrania odpowiedniej terapii

  • Magdalena Gołda

   Pani Natalio, nie mam pani zapisu, proszę skorzystać z kalendarza powyżej albo zadzwonić.

Odpowiedz