Od czego zacząć?

 

Najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Bez tego ani rusz.

 

Następnie daj mi o tym znać. Skorzystaj z kalendarza i zarezerwuj termin albo umów się na bezpłatną sesję startową, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc. Podczas sesji startowej możesz mi zadać wszystkie nurtujące pytania. Sprawdzimy również, czy jest między nami nić porozumienia i czy chcemy razem pracować. Omówimy też metodę, warunki i harmonogram sesji. Zanim się zapiszesz, koniecznie przeczytaj Zasady Współpracy poniżej.

 

 

Sesje hipnoterapeutyczne trwają zazwyczaj do 120 minut i składają się ze wstępnej rozmowy terapeutycznej, podczas której omawiamy Twoją intencję i symptom, który Cię sprowadza. Następnie przeznaczamy czas na trans hipnotyczny. To bardzo przyjemny stan, podobny do relaksu. Metodą konwersacyjną pracujemy wówczas z umysłem podświadomym, który de facto rządzi naszymi wyborami (całym naszym życiem). W hipnozie sięgasz do źródła problemu. W kilka spotkań jesteś w stanie znaleźć przyczynę, rozpuścić blokadę, uzdrowić dany obszar i zacząć wreszcie cieszyć się życiem. Sesje odbywają się online lub w gabinecie w Warszawie.

Przed sesją potrzebne będzie wypełnienie kwestionariusza. Pamiętaj, że efekt, zmiana, uzdrowienie danego obszaru zależy od Twojego zaangażowania. Każdy ma swoją gotowość i swoje tempo, jednak nie rekomenduję odkładać w czasie kolejnych spotkań. Najlepiej się sprawdzają cotygodniowe lub co najwyżej codwutygodniowe spotkania. 

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

Sesje hipnozy regresyjnej. To rodzaj sesji przeznaczony wyłącznie dla osób zdecydowanych na minimum 3 sesje. Każda sesja trwa ok. 3 godzin. Do pierwszej sesji przygotowujemy się wcześniej. Otrzymasz ode mnie szczegółowy formularz, o którego wypełnienie będę prosiła. Pierwszą sesję możesz odbyć online w zaciszu domowym w moim gabinecie w Warszawie, natomiast pozostałe dwie sesje wyłącznie w gabinecie (wchodzimy wtedy w jeszcze głębszy stan niż podczas pierwszej sesji, stąd ograniczenie wyłącznie do stacjonarnych spotkań). Wybrane fragmenty sesji dotyczące danego wcielenia mogą być dla Ciebie nagrywane. To, czy wierzysz, czy nie wierzysz w życie po śmierci, nie ma wpływu na efekt terapeutyczny. Zachodzi on w obu przypadkach. 

 

BRAK MIEJSC do końca grudnia, zapraszam w STYCZNIU 2022

 

 

 

Sesje Czytania Duszy trwają od 90 minut do 120 minut. Czytanie Duszy odbywa się przez Przestrzeń Serca. To technika umożliwiająca głęboki wgląd w Twoją obecną sytuację z poziomu ścieżki Twojej Duszy. Podczas takiej sesji ja jestem osobą czytającą, która kontaktuje się z Twoją Duszą, Twoimi Przewodnikami i Duchami Opiekuńczymi, i przekazuje dla Ciebie informacje. To potężne transformacyjne doświadczenie. Często podczas takich sesji odbywa się uzdrowienie na wielu planach. Sesja nagrywana jest na żywo. Po sesji przesyłam Ci plik dźwiękowy z Czytaniem Duszy, możesz potem wielokrotnie go odsłuchiwać Standardowo sesje odbywają się online. Na wyraźne życzenie klienta sesja może odbyć się w gabinecie – proszę zaznaczyć przy umawianiu się. 

 

TUTAJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ O METODZIE

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

 

Sesje coachingowe & mentoringowe trwają do 60 minut.  Metoda coachingowa jest bardzo pomocna, kiedy masz do podjęcia ważną decyzję, chcesz wyznaczyć sobie cel i pokonać wewnętrzne opory oddzielające Cię od życia takiego, jakiego dla siebie pragniesz. Przez lata pracy zawodowej wyspecjalizowałam się w tematach relacji i związków. Jestem również mentorem dla rodziców, którzy stanęli przed decyzją rozstania. Pomagam dorosłym się usłyszeć i pokazuję, jak mogą działać rodziny z doświadczeniem rozwodu.

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

 

Płatność za sesje

Płatności przyjmuję wyłącznie na konto firmowe – zarówno za sesje online, jak i stacjonarne. Uwaga, robiąc przelew, wpisz w tytule: sesja, rodzaj sesji i datę sesji.

NUMER RACHUNKU
Halo życie! Magdalena Gołda
69 1950 00012006 0071 8627 0002

 

 

Dla przelewów międzynarodowych:
IBAN Idea Bank: PL 69 1950 00012006 0071 8627 0002
SWIFT/BIC: IEEAPLPA

 

 

Przeczytaj, proszę, zasady współpracy:

 

Lata prowadzenia własnego biznesu nauczyły mnie, że takie zasady są potrzebne dla obu stron – by było transparentnie. Dlatego zapoznaj się, proszę, z nimi:

 

1. Prowadzę bloga i kanały w mediach społecznościowych, dzięki którym mogę dotrzeć do swoich klientów. Czasami w swoich wpisach przytaczam sytuacje z sesji dla zilustrowania, jak działa proces, jednak nigdy nie zrobię tego w sposób, który mógłby naruszyć Twoją prywatność. Nigdy bez Twojej zgody nie umieszczę żadnych wskazówek mogących prowadzić do Ciebie. Dotyczy to nie tylko szczegółów sesji, ale również samego faktu wzięcia w niej udziału. Klienci, którzy decydują się po sesji wystawić mi opinię czy napisać recenzję, decydują również, w jaki sposób chcą być podpisani. Niektórzy podają pełne personalia, a nawet przesyłają swoje zdjęcie, inni posługują się tylko imieniem lub nickiem. 

 

2. Ceny każdej z sesji znajdziesz powyżej pod poszczególnymi linkami (Umów się na sesję). Płatność ze sesje, czy to online, czy w gabinecie, przyjmuję wyłącznie na konto (nr powyżej). Zadbaj proszę o to, aby płatność za sesję trafiła do mnie najpóźniej na 3 dni przed naszym spotkaniem – tylko wtedy umówiony termin możemy uznać za zarezerwowany dla Ciebie. Jeśli umawiasz się w ostatniej chwili, prześlij do mnie jak najszybciej potwierdzenie opłacenia sesji.

 

3. Sesja zaczyna się o umówionej godzinie. Rozumiem różne poślizgi, dlatego czekam na Ciebie 15 minut. Jeśli się nie pojawisz, sesja niestety przepadnie.

 

4. Ze względu na własne zasoby energetyczne i dbałość o jak najwyższą jakość sesji dla Ciebie, przeprowadzam ograniczoną ilość sesji w tygodniu. Jeśli odwołasz swoją sesję w ostatniej chwili, nie przyjmę innej osoby. Dlatego w przypadku odwołania sesji na mniej niż 48 h, opłata za sesję przepadnie.

 

5. Rozumiem różne sytuacje losowe i konieczność przesunięcia terminu sesji. Jeśli jest to wyjątkowa sytuacja, zadzwoń do mnie jak najszybciej, spróbujemy coś zaradzić. Niestety raz na jakiś czas zdarzają się osoby, które wciąż odwołują i przekładają sesje, dlatego wprowadziłam zasadę: dwukrotne przesunięcie terminu tej samej sesji skutkuje tym, że taka sesja niestety przepadnie (nawet przy zachowaniu zasady 48 godzin).

 

6. W przypadku zakupu pakietu 3 sesji, należy je wykorzystać w ciągu pół roku. Jeśli nie wykorzystasz wszystkich swoich sesji w tym czasie, płatność za niewykorzystane sesje przepadnie. Jeśli opłacisz pojedynczą sesję i nie umówisz się ze mną w ciągu pół roku, sesja przepadnie.

 

7. Jeśli opłacisz sesję, a potem zrezygnujesz, opłata przepadnie. Dlatego, proszę, bardzo dokładnie przemyśl chęć swojego udziału w sesji.

 

8. Jeśli to ja odwołam sesję (praktycznie się to nie zdarza), zaproponuję Ci rekompensatę, np. w postaci dodatkowej innej usługi i oczywiście zaproponuję kilka najszybszych możliwych terminów do wyboru dla tej sesji. Jeśli nie zechcesz odbyć sesji w innym terminie, zwrócę przelew na Twoje konto.

 

Jeśli nie wiesz, czy to dla Ciebie, umów się na sesję startową. Skorzystaj z kalendarza poniżej.

 

 

 

 

Umów się na sesję startową

Skorzystaj z kalendarza poniżej i wybierz dogodny termin

 

 

 

 

Komentarze

komentarzy

2 Komentarze

  • Zosia

    Chciałabym się umówić na konsultacje a potem może sesje. Pozdrawiam

  • Eliza

    Dzien dobry, jestem w związku z Narcyzem. Chodzę na terapię ale czuje ze stoje w miejscuPotrzebuje pomocy i mam wrażenie ze tylko Pani jest w stanie mi pomoc. Zapisałam się na wstępną konsultacje na pierwszy wolny termin tj 29.11 godz 9, a dla mnie to wiecznośćjeżeli zwolniłby się jakiś wcześniejszy termin to bardzo proszę o informacje. Pozdrawiam serdecznie
    Eliza

Odpowiedz