Od czego zacząć?

 

Najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Bez tego ani rusz.

 

Następnie daj mi o tym znać. Skorzystaj z kalendarza i zarezerwuj termin albo umów się na bezpłatną sesję startową, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc. Podczas sesji startowej możesz mi zadać wszystkie nurtujące pytania. Sprawdzimy również, czy jest między nami nić porozumienia i czy chcemy razem pracować. Omówimy też metodę, warunki i harmonogram sesji. Zanim się zapiszesz, koniecznie przeczytaj Zasady Współpracy poniżej.

 

 

Sesje hipnoterapeutyczne trwają zazwyczaj do 120 minut i składają się ze wstępnej rozmowy terapeutycznej, podczas której omawiamy Twoją intencję i symptom, który Cię sprowadza. Następnie przeznaczamy czas na trans hipnotyczny. To bardzo przyjemny stan, podobny do relaksu. Metodą konwersacyjną pracujemy wówczas z umysłem podświadomym, który de facto rządzi naszymi wyborami (całym naszym życiem). W hipnozie sięgasz do źródła problemu. W kilka spotkań jesteś w stanie znaleźć przyczynę, rozpuścić blokadę, uzdrowić dany obszar i zacząć wreszcie cieszyć się życiem. Sesje odbywają się online lub w gabinecie w Warszawie.

Przed sesją potrzebne będzie wypełnienie kwestionariusza. Pamiętaj, że efekt, zmiana, uzdrowienie danego obszaru zależy od Twojego zaangażowania. Każdy ma swoją gotowość i swoje tempo, jednak nie rekomenduję odkładać w czasie kolejnych spotkań. Najlepiej się sprawdzają cotygodniowe lub co najwyżej codwutygodniowe spotkania. 

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

 

Sesje Czytania Duszy trwają do 90 minut. Czytanie Duszy odbywa się przez Przestrzeń Serca. To technika umożliwiająca głęboki wgląd w Twoją obecną sytuację z poziomu ścieżki Twojej Duszy. Podczas takiej sesji ja jestem osobą czytającą, która kontaktuje się z Twoją Duszą, Twoimi przewodnikami, duchami opiekuńczymi, Aniołami, Uzdrowicielami i przekazuje dla Ciebie informacje. To potężne transformacyjne doświadczenie. Często podczas takich sesji odbywa się uzdrowienie na wielu planach. Sesja odbywa się online, na platformie do spotkań internetowych. Sesja nagrywana jest na żywo, możesz potem wielokrotnie ją odsłuchiwać. 

 

TUTAJ WIĘCEJ PRZECZYTASZ O METODZIE I UMÓWISZ SIĘ NA SESJĘ

 

 

 

Sesje energetyczne trwają do 90 minut.  Jak pewnie wiesz, wszystko jest energią. Również Twoje myśli i uczucia, wzorce, programy i przekonania, powodują powstawanie konkretnych zapisów energetycznych w Twoim systemie. Mogą się one objawiać jako blokady czy różnego rodzaju choroby i dolegliwości. Z wyczuciem i w prowadzeniu przez Wyższe Ja pomagam usuwać negatywne zapisy, co skutkuje zdrowieniem na poziomie duszy, umysłu i ciała. Jeśli jesteś osobą, która ma łatwość we wchodzeniu w stany relaksacji i medytacji, prowadzę Cię przez sesję i razem usuwamy z Twojego systemu energetycznego to, czego nie potrzebujesz. Jeśli masz z tym trudności, przeprowadzam taką sesję dla Ciebie (energia działa na odległość) i przekazuję Ci w rozmowie, co zostało usunięte, uwolnione, doładowane. Ilość sesji uzależniona jest od stanu Twojej energetyki. W przypadku oczyszczania czakr może wystarczyć jedna sesja. W przypadku usuwania wzorców i programów, pasożytów energetycznych itd. może być potrzeba zrobienia kilku sesji. Oczyszczanie energetyczne może dotyczyć również Twojego miejsca i biznesu, co pomaga zasilić te przestrzenie wspierającą energią i uwolnić ich potencjał.

 

UMÓW SIĘ TUTAJ

 

 

 

Sesje coachingowe & mentoringowe trwają do 60 minut.  Metoda coachingowa jest bardzo pomocna, kiedy masz do podjęcia ważną decyzję, chcesz wyznaczyć sobie cel i pokonać wewnętrzne opory oddzielające Cię od życia takiego, jakiego dla siebie pragniesz. Przez lata pracy zawodowej wyspecjalizowałam się w tematach relacji i związków. Jestem również mentorem dla rodziców, którzy stanęli przed decyzją rozstania i zastanawiają się, jaką opiekę dla swoich dzieci wybrać. Pomagam dorosłym się usłyszeć i pokazuję, jak mogą działać rodziny z doświadczeniem rozwodu.

 

UMÓW SIĘ TUTAJ

 

 

 

Sesje hipnozy regresyjnej. To rodzaj sesji przeznaczony wyłącznie dla osób zdecydowanych na pakiet minimum 3 sesji. Każda sesja trwa ok. 220 minut lub dłużej. Pierwszą sesję możesz odbyć w zaciszu domowym, online lub w moim gabinecie w Warszawie, natomiast pozostałe dwie sesje wyłącznie w gabinecie (wchodzimy wtedy w jeszcze głębszy stan niż podczas pierwszej sesji, stąd ograniczenie wyłącznie do stacjonarnych spotkań). To, czy wierzysz, czy nie wierzysz w życie po śmierci, nie ma wpływu na efekt terapeutyczny. Zachodzi on w obu przypadkach. 

 

SESJE CZASOWO ZAWIESZONE

 
 

 

Dodatkowa możliwość: jeśli nie wiesz, czy zdecydujesz się na pakiet (w którym cena pojedynczej sesji wychodzi taniej), pamiętaj, że nie musisz decydować w ciemno. Jak najbardziej możesz zdecydować o tym po pierwszej sesji. Wtedy po prostu przed 2. sesją dopłacisz różnicę.

 

Płatność za sesje

Płatności przyjmuję wyłącznie na konto firmowe – zarówno za sesje online, jak i stacjonarne. Robiąc przelew, wpisz po prostu „płatność za sesje”. 

NUMER RACHUNKU
Halo życie! Magdalena Gołda
69 1950 00012006 0071 8627 0002

 

 

Dla przelewów międzynarodowych:
IBAN Idea Bank: PL 69 1950 00012006 0071 8627 0002
SWIFT/BIC: IEEAPLPA

 

 

Przeczytaj, proszę, zasady współpracy:

 

Lata prowadzenia własnego biznesu nauczyły mnie, że takie zasady są potrzebne dla obu stron – by było transparentnie i by czuć się bezpiecznie w relacji. Dlatego zapoznaj się, proszę, z nimi:

 

1. Prowadzę bloga i kanały w mediach społecznościowych, dzięki którym mogę dotrzeć do swoich klientów. Czasami w swoich wpisach przytaczam sytuacje z sesji dla zilustrowania, jak działa proces, jednak nigdy nie zrobię tego w sposób, który mógłby naruszyć Twoją prywatność. Nigdy bez Twojej zgody nie umieszczę żadnych wskazówek mogących prowadzić do Ciebie. Dotyczy to nie tylko szczegółów sesji, ale również samego faktu wzięcia w niej udziału. Klienci, którzy decydują się po sesji wystawić mi opinię czy napisać recenzję, decydują również, w jaki sposób chcą być podpisani. Niektórzy podają pełne personalia, a nawet przesyłają swoje zdjęcie, inni posługują się tylko imieniem lub nickiem. 

 

2. Płatność ze sesje, czy to online, czy w gabinecie, przyjmuję wyłącznie na konto (nr powyżej). Zadbaj proszę o to, aby płatność za sesję trafiła do mnie najpóźniej na 3 dni przed naszym spotkaniem – tylko wtedy umówiony termin możemy uznać za zarezerwowany dla Ciebie. Jeśli umawiasz się w ostatniej chwili, prześlij do mnie jak najszybciej potwierdzenie opłacenia sesji.

 

3. Sesja zaczyna się o umówionej godzinie. Rozumiem różne poślizgi, dlatego czekam na Ciebie 15 minut. Jeśli się nie pojawisz, sesja niestety przepadnie.

 

4. Ze względu na własne zasoby energetyczne i dbałość o jak najwyższą jakość sesji dla Ciebie, przeprowadzam ograniczoną ilość sesji w tygodniu. Jeśli odwołasz swoją sesję w ostatniej chwili, nie przyjmę innej osoby. Dlatego w przypadku odwołania sesji na mniej niż 48 h, opłata za sesję przepadnie.

 

5. Rozumiem różne sytuacje losowe i konieczność przesunięcia terminu sesji. Jeśli jest to wyjątkowa sytuacja, zadzwoń do mnie jak najszybciej, spróbujemy coś zaradzić. Niestety raz na jakiś czas zdarzają się osoby, które wciąż odwołują i przekładają sesje, dlatego wprowadziłam zasadę: dwukrotne przesunięcie terminu tej samej sesji skutkuje tym, że taka sesja niestety przepadnie (nawet przy zachowaniu zasady 48 godzin).

 

6. W przypadku zakupu pakietu 3 sesji, należy je wykorzystać w ciągu pół roku. Jeśli nie wykorzystasz wszystkich swoich sesji w tym czasie, płatność za niewykorzystane sesje przepadnie. Jeśli opłacisz pojedynczą sesję i nie umówisz się ze mną w ciągu pół roku, sesja przepadnie.

 

7. Jeśli opłacisz sesję, a potem zrezygnujesz, opłata przepadnie. Dlatego, proszę, bardzo dokładnie przemyśl chęć swojego udziału w sesji.

 

8. Jeśli to ja odwołam sesję (praktycznie się to nie zdarza), zaproponuję Ci rekompensatę, np. w postaci dodatkowej innej usługi i oczywiście zaproponuję kilka najszybszych możliwych terminów do wyboru dla tej sesji. Jeśli nie zechcesz odbyć sesji w innym terminie, zwrócę przelew na Twoje konto.

 

Jeśli nie wiesz, czy to dla Ciebie, umów się na sesję startową. Skorzystaj z kalendarza poniżej.

 

 

 

 

Umów się na sesję startową

Skorzystaj z kalendarza poniżej i wybierz dogodny termin

 

 

 

 

Komentarze

komentarzy

1 Komentarz

  • Zosia

    Chciałabym się umówić na konsultacje a potem może sesje. Pozdrawiam

Odpowiedz