Od czego zacząć?

 

Najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Bez tego ani rusz. Wybierz rodzaj sesji i przeczytaj Zasady Współpracy poniżej. 

 

Skorzystaj z kalendarzy pod poniższymi linkami, wybierz i opłać swój termin albo umów się na bezpłatną sesję startową, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc. Podczas sesji startowej możesz mi zadać wszystkie nurtujące pytania. Sprawdzimy również, czy jest między nami nić porozumienia i czy chcemy razem pracować. Omówimy też metodę, warunki i harmonogram sesji. Osobom poszukującym kompleksowych rozwiązań polecam -> pakiety Biznes Flow i Life Flow.

 

 

SESJE HIPNOTERAPEUTYCZNE

To praca z podświadomością w stanie głębokiego relaksu. Skuteczność metody jest potwierdzona naukowo w setkach badań i bardzo dobrze opisana w fachowej literaturze. Polecana jest wszystkim, bez względu na system wartości i wyznanie. Nie ma podtekstu filozoficznego. W USA stosowana jest w państwowych szpitalach przez lekarzy przeszkolonych w celu likwidowania bólu. Hipnoza terapeutyczna w niczym nie przypomina hipnozy scenicznej.

 

Sesje składają się ze wstępnej rozmowy terapeutycznej, podczas której omawiamy Twoją intencję i symptom, który Cię sprowadza. Następnie metodą konwersacyjną pracujemy wówczas z umysłem podświadomym, który de facto rządzi naszymi wyborami, i sięgamy do źródła problemu. W kilka spotkań jesteś w stanie znaleźć przyczynę, rozpuścić blokadę, uzdrowić dany obszar i zacząć wreszcie cieszyć się życiem.

 

Warto wiedzieć, że stan hipnozy to stan ukierunkowanej uwagi połączonej z bardzo głęboką relaksacją. Stan odprężenia wykorzystujemy do działań terapeutycznych, kiedy umysł jest znacznie bardziej sugestywny. W tym stanie bardzo łatwo puszczamy blokady i programy, które nam nie służą, i zastępujemy je tymi wspierającymi. Dlatego hipnoza jest tak niezwykle skuteczna. David R. Hawkins poleca ją jako wsparcie w pracy duchowej, które znacznie przyśpiesza rozwój. I dokładnie tak jest, co często potwierdzają moi klienci.

 

Dzięki takim sesjom możesz wreszcie zrozumieć i odpuścić nałogi i uzależnienia, chroniczne bóle, nadwagę, niepokój, lęki różnego pochodzenia, traumy, nieudane związki, brak sensu i celu w życiu i wiele innych. Sesje hipnozy terapeutycznej wykorzystuję też do uwalniania potencjału klienta i wspierania go w każdym obszarze, w którym tego potrzebuje. Po sesji klientom towarzyszy uczucie głębokiego spokoju, wewnętrznej radości, a często wręcz błogości, wynikających z prawdziwego kontaktu z własną Esencją – Duszą.

 

Przed sesją potrzebne będzie wypełnienie kwestionariusza. Pamiętaj, że efekt, zmiana, uzdrowienie danego obszaru zależy od Twojego zaangażowania. Każdy ma swoją gotowość i swoje tempo, jednak zwykle praca hipnoterapeutyczna zajmuje od 1 do 6 sesji. Najlepiej się sprawdzają się spotkania co 1-2 tygodnie. Sesje odbywają się online lub w gabinecie w Warszawie. Sesja trwa ok. 2 godzin.

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

SESJE REGRESYJNE

Metoda PLR, czyli Past Life Regression, została upowszechniona na szeroką skalę i opisana na Zachodzie przez Dolores Cannon, dra Michaela Newtona i dra Briana Weissa. Ukierunkowana jest na rozwiązanie konfliktów, które swoje źródło mają w przeszłości, do której nie mamy świadomego dostępu, np. do czasów wczesnego dzieciństwa, jak i poprzednich wcieleniach. W sesji rozpoznawane są obciążenia karmiczne, lekcje życiowe, wspierające lub niesłużące już wzorce i przekonania, uwalniane są traumy i zablokowana energia Duszy. Potrzebna jest jednak świadoma decyzja, że chcemy wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie. Praca z blokadami nie polega na szukaniu winy w sobie, a na uwalnianiu swoich emocji i przekonań związanych z danymi wzorcami.

 

Metodą PLR pracuję zarówno z osobami, które potrzebują działania terapeutycznego, jak i osobami, które po prostu chcą poszerzyć swoją świadomość o wiedzę i doświadczenia ze swoich poprzednich wcieleń, otrzymać płynące z nich wsparcie i uzyskać odpowiedzi na pytania. Sesja odbywa się w stanie głębokiego relaksu i zawsze płyną z niej konkretne lekcje i wskazówki. To, czy wierzysz w życie po śmierci, nie ma zasadniczego wpływu na efekt. Sesje odbywają się online lub w gabinecie w Warszawie. Sesja trwa ok. 3 godzin. 

 

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

 

SESJE CZYTANIA DUSZY

To technika umożliwiająca głęboki wgląd (podobny do channelingu) w Twoją obecną sytuację z poziomu ścieżki Twojej Duszy. Często trudności w obecnym życiu mają przyczyny karmiczne i związane są z poprzednimi wcieleniami. Podczas takiej sesji czytam informacje z Twojego Pola, kontaktuje się z Twoją Duszą i Przewodnikami, i przekazuję je Tobie w postaci konkretnych lekcji, wniosków i przesłań.

 

Zdarza się również, że Przewodnicy pomagają w uzdrowieniu i oczyszczeniu czegoś, co ma być uzdrowione i oczyszczone w tym życiu. To potężne transformujące doświadczenie, jednak bez świadomej pracy po sesji się nie obędzie, dlatego zawsze przekazuję klientom wskazówki i konkretne narzędzia, jak pracować ze sobą po sesji.

 

Dodatkowo podczas sesji Czytania Duszy robię na życzenie klienta wgląd w karty. Korzystam z kart terapeutycznych. Pracujemy wówczas z podświadomością i energią. Czytanie nagrywam dla klientów w formie pliku dźwiękowego, by można do niego wrócić w dowolnym momencie. Więcej informacji znajdziesz w poniższym wpisie na blogu. Sesja trwa 1,5-2 godziny.

 

WIĘCEJ O METODZIE

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ CZYTANIA DUSZY

 

 

 

 

SESJE RELAKSACYJNE

To bardzo przyjemne sesje, które mają na celu zrelaksowanie całego Twojego systemu: fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i energetycznego, działają więc holistycznie. Polecam je zarówno jako profilaktykę jednej z największych cywilizacyjnych chorób, stresu, jak również jako praktykę duchową. Sesje relaksacyjne pomagają rozładować napięcie, mogą poprawić jakość snu, uspokoić umysł, wyciszyć rozbiegane myśli i ogólnie wypocząć. Moi klienci nazywają je niekiedy „energetycznym masażem”. Rzeczywiście to adekwatne porównanie. Po sesji zrelaksowane jest nie tylko ciało, ale również umysł i energia. Efekty odczuwalne są natychmiast. 

 

Na poziomie duchowym sesje pozwalają doświadczyć wyjścia poza ciało fizyczne i poszerzyć świadomość. Mimo że nie pracujemy z żadnym problemem terapeutycznym (inaczej niż w hipnoterapii), aktywowana jest podświadomość, która niejako w tle przeszukuje najgłębsze zasoby i rozwiązuje aktualne wewnętrzne konflikty. Takie sesje przynoszą więc często głębokie wglądy. Podczas tego stanu pozostajesz w ubraniu, w pozycji siedzącej. Jeśli widzimy się na żywo w gabinecie, stosuję subtelny dotyk za Twoja zgodą. Jeśli sesja odbywa się online, efekty są takie same. Pozostajesz w swoim domu, w wygodnej pozycji, siedząc lub leżąc. 

 

Sesje relaksacyjne w gabinecie wzbogacam o aromaterapię, która wspiera regulację układu nerwowego. W tym celu używam najwyższej klasy eterycznych olejków terapeutycznych. Można je zabrać do domu i stosować dalej, po sesji. Pokazuję, jak zakotwiczyć stan głębokiego relaksu i niejako zabrać go ze sobą „na wynos”. Klientom online wysyłam olejki do aromaterapii do przetestowania w domu. Sesja trwa około 1,5 godziny. 

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

 

SESJE POWER HOUR

To krótsze, 1-godzinne, intensywne sesje dla moich stałych klientów, podczas których robimy szybką zmianę. W tych sesjach zaprzęgam wszystkie swoje zasoby: terapeutyczne, energetyczne, hipnoterapeutyczne, mentoringowe i inne. Wskakujesz głęboko w swój temat, a ja prowadzę Cię do rozwiązania. Te sesje przynoszą głębokie, zaskakujące wglądy. Moi stali klienci uwielbiają te sesje, bo są krótsze niż hipnoterapia, a dają podobne efekty. Polecam je jako doładowanie, kiedy masz konkretny temat, za który masz gotowość wziąć pełną odpowiedzialność i potrzebujesz szybkiego rozwiązania. Warunkiem wzięcia udziału w sesjach Power Hour jest powołanie się na pracę ze mną którąś z powyższych metod. 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

PAKIETY

Osobom poszukującym kompleksowych rozwiązań polecam -> PAKIETY BIZNES FLOW i LIFE FLOW.

 

Płatność za sesje

Płatności przyjmuję wyłącznie na konto firmowe – zarówno za sesje online, jak i stacjonarne. Robiąc przelew, wpisz w tytule: sesja i data sesji.

 

Cennik:

Sesja hipnoterapii 480 zł
Sesja regresji do poprzednich wcieleń 600 zł
Sesja Czytania Duszy 520 zł

Sesja relaksacyjna 330 zł
Sesja Power Hour 350 zł
Sesja startowa 0 zł
Konsultacje Pakiet 120 zł
Pakiety od 1200 zł (wycena indywidualna)

 

NUMER RACHUNKU
Halo życie! Magdalena Gołda
69 1950 00012006 0071 8627 0002

 

 

Dla przelewów międzynarodowych:
IBAN PKO SA: PL 69 1950 00012006 0071 8627 0002
BIC/SWIFT: PKOPPLPW

 

 

 

Przeczytaj, proszę, zasady współpracy:

 

Lata prowadzenia własnego biznesu nauczyły mnie, że takie zasady są potrzebne dla obu stron – by było transparentnie. Dlatego zapoznaj się, proszę, z nimi:

 

1. Prowadzę bloga i kanały w mediach społecznościowych, dzięki którym mogę dotrzeć do swoich klientów. Czasami w swoich wpisach przytaczam sytuacje z sesji dla zilustrowania, jak działa proces, jednak nigdy nie zrobię tego w sposób, który mógłby naruszyć Twoją prywatność. Nigdy bez Twojej zgody nie umieszczę żadnych wskazówek mogących prowadzić do Ciebie. Dotyczy to nie tylko szczegółów sesji, ale również samego faktu wzięcia w niej udziału. Klienci, którzy decydują się po sesji wystawić mi opinię czy napisać recenzję, decydują również, w jaki sposób chcą być podpisani. Niektórzy podają pełne personalia, a nawet przesyłają swoje zdjęcie, inni posługują się tylko imieniem lub nickiem. 

 

2. Ceny znajdziesz w powyższym cenniku, jak i przy opisie każdej sesji pod poszczególnymi linkami. Płatność ze sesje, czy to online, czy w gabinecie, przyjmuję wyłącznie na konto (nr powyżej). Zadbaj proszę o to, aby płatność za sesję trafiła do mnie najpóźniej na 3 dni przed naszym spotkaniem – tylko wtedy umówiony termin możemy uznać za zarezerwowany dla Ciebie. Jeśli umawiasz się w ostatniej chwili, od razu prześlij do mnie potwierdzenie opłacenia sesji.

 

3. Sesja zaczyna się o umówionej godzinie. Rozumiem różne poślizgi, dlatego czekam na Ciebie 10 minut. Jeśli się nie pojawisz, sesja niestety przepadnie.

 

4. Ze względu na własne zasoby energetyczne i dbałość o jak najwyższą jakość sesji dla Ciebie, przeprowadzam ograniczoną ilość sesji w tygodniu. Jeśli odwołasz swoją sesję w ostatniej chwili, nie przyjmę innej osoby. Dlatego w przypadku odwołania sesji na mniej niż 48 h, opłata ze sesję nie zostanie zwrócona.

 

5. Rozumiem różne sytuacje losowe i konieczność przesunięcia terminu sesji. Jednak nawet wtedy potrzebuję być o tym powiadomiona na minimum 24 godziny przed spotkaniem. Zadzwoń do mnie jak najszybciej i wtedy ustalimy nowy termin (nie pisz maili ani SMS-ów, bo to wydłuży sprawę, po prostu zadzwoń od razu, aby mi również dać czas na zmianę planów). 

 

6. Opłata ze sesję ważna jest 2 miesiące. Jeśli przekładasz termin opłaconej sesji, pamiętaj, by umówić się na kolejną w ciągu maksymalnie 2 miesięcy. Dwukrotne odwołanie i przesunięcie terminu tej samej sesji w ostatniej chwili (min. 48 h przed) skutkuje tym, że taka sesja niestety przepadnie.

 

7. Jeśli opłacisz sesję, a potem zrezygnujesz, opłata przepadnie. Dlatego, proszę, dokładnie przemyśl swoją chęć udziału w sesji.

 

8. Jeśli to ja odwołam sesję (praktycznie się to nie zdarza), zaproponuję Ci rekompensatę, np. w postaci dodatkowej innej usługi i oczywiście zaproponuję kilka najbliższych możliwych terminów do wyboru dla tej sesji. Jeśli nie zechcesz odbyć sesji w innym terminie, zwrócę przelew na Twoje konto.

 

Jeśli nie wiesz, czy to dla Ciebie, umów się na sesję startową. Skorzystaj z kalendarza poniżej.

 

 

 

 

Umów się na sesję startową

Skorzystaj z kalendarza poniżej i wybierz dogodny termin

 

 

 

 

Komentarze

komentarzy

4 Komentarze

 • Eliza

  Dzien dobry, jestem w związku z Narcyzem. Chodzę na terapię ale czuje ze stoje w miejscuPotrzebuje pomocy i mam wrażenie ze tylko Pani jest w stanie mi pomoc. Zapisałam się na wstępną konsultacje na pierwszy wolny termin tj 29.11 godz 9, a dla mnie to wiecznośćjeżeli zwolniłby się jakiś wcześniejszy termin to bardzo proszę o informacje. Pozdrawiam serdecznie
  Eliza

 • Iwona

  Dzień dobry.Czy mozna zrobić taką sesja …oczyszczająca….relacja przyjacielska

 • Nataliat

  Witam serdecznie, chciałabym potwierdzić sesje startowa na 4.07 w celu wybrania odpowiedniej terapii

  • Magdalena Gołda

   Pani Natalio, nie mam pani zapisu, proszę skorzystać z kalendarza powyżej albo zadzwonić.

Odpowiedz