Najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu

Bez tego ani rusz.

  • Następnie daj mi o tym znać, a umówimy się na spotkanie zapoznawcze, które potrwa ok.  45 minut.
  • Możesz też skorzystać z darmowej 15-minutowej konsultacji przez telefon. Porozmawiamy, czy coaching jest dla Ciebie i sprawdzimy, czy jest między nami nić porozumienia. 
  • Na spotkaniu lub podczas konsultacji odpowiesz  sobie na pytanie, czy coaching jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz.
  • Omówimy wszystkie warunki i harmonogram spotkań, zwanych sesjami. Ustalimy również tzw. kontrakt coachingowy, który będzie zbiorem zasad, na które wspólnie się umawiamy.
  • Przeważnie potrzeba około 6-10 sesji, by wypracować zmianę. Każdy pracuje w swoim tempie, niektórzy potrzebują 2 sesji, inni 12. W praktyce wygląda to tak, że jestem do Twojej dyspozycji tyle, ile potrzebujesz.
  • Sesje trwają od 60 do maksymalnie 90 minut. Jeśli nie korzystałeś z darmowej konsultacji, za pierwszą sesję zapłacisz połowę kwoty – to będzie nasza sesja zapoznawcza. Jeśli korzystałeś z konsultacji, pierwsza sesja jest już naszą regularną sesją.
  • Kolejne regularne sesje są płatne pojedynczo lub w pakiecie.
  • Jeśli zdecydujemy się na współpracę, możesz skorzystać z pakietu 5 sesji.  Za taki pakiet płacisz z góry i oszczędzasz 10 zł na każdej sesji.

Tutaj znajdziesz cennik z cenami moich usług i produktów.

Biorę pod uwagę, że każdy ma inną sytuację życiową. Jeśli jesteś osobą zdeterminowaną, która chce wnieść w swoje życie istotną zmianę, a fundusze stanowią jedyny problem, który Cię powstrzymuje, nie wahaj się dłużej i skontaktuj się ze mną. Ustalimy warunki, które będą satysfakcjonujące dla obu stron. Jednym ze sposobów na obniżenie ceny  jest np. sesja przez Skype.

Jeśli choćby tylko czujesz, że chcesz coś zmienić, weź sprawy w swoje ręce.

Wystarczy jeden telefon lub wiadomość, a możesz być o krok bliżej do osiągnięcia tego, na czym Ci zależy. ​ Już dziś zrób pierwszy krok do celu i skontaktuj się ze mną.

Komentarze

komentarzy

Odpowiedz