Pierwsza sesja: od czego zacząć współpracę?

Najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Bez tego ani rusz.

  • Następnie daj mi o tym znać, a umówimy się na bezpłatną konsultację telefoniczną lub mailową, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc.
  • Możesz skorzystać z pakietu sesji coachingowych lub sesji hipnoterapeutycznych. Pracuję w obu nurtach i na podstawie rozmowy ustalimy, co będzie dla Ciebie odpowiednie. 
  • Podczas konsultacji telefonicznej możesz mi zadać wszystkie nurtujące pytania. Sprawdzimy również, czy jest między nami nić porozumienia. .
  • Omówimy również warunki i harmonogram sesji.
  • Jeśli wybierzesz pakiet sesji coachingowych, przed pierwszą sesją ustalimy również tzw. kontrakt coachingowy, który będzie zbiorem zasad, na które wspólnie się umawiamy. Jeśli wybierzesz pakiet sesji hipnoterapeutycznych, otrzymasz ode mnie mailem ankietę do wypełnienia oraz niezbędne informacje, z którymi warto się zapoznać przed spotkaniem.
  • Przeważnie potrzeba około 5-10 sesji coachingowych, by wypracować zmianę oraz około 3-4 sesji w przypadku hipnoterapii. Jednak pamiętaj, że każdy pracuje w swoim tempie. Na przykład po skorzystaniu z pakietu 5 sesji coachingowych możesz zechcieć przedłużyć spotkania o kolejne sesje albo wrócić za jakiś czas na kilka spotkań z innym tematem.  Może też zdarzyć się tak, że po pakiecie sesji coachingowych zechcesz skorzystać z sesji hipnoterapeutycznych.  Możesz liczyć na moją pomoc w dopasowaniu harmonogramu i metody do Twoich potrzeb.
  • Sesje coachingowe trwają od 60 do maksymalnie 70 minut. Sesje hipnoterapeutyczne trwają zazwyczaj od 70 do 90 minut, jednak pierwsza sesja może być nieco dłuższa (nawet do 120 minut), ponieważ przed sesją robimy rozmowę wprowadzającą. Każdorazowo ustalimy czas trwania spotkania, tak byś mógł/mogła zaplanować swój czas. W praktyce jednak możesz się zupełnie zrelaksować, ponieważ nie płacisz za czas trwania sesji, a za jej jakość. Zwłaszcza w trakcie procesu hipnoterapeutycznego niezwykle istotne jest nie przejmować się ograniczeniami czasowymi. Ważna jest swoboda i flow, a nie sprawdzanie, czy zegar tyka. 

Jeśli choćby tylko czujesz, że chcesz coś zmienić, weź sprawy w swoje ręce.

Wystarczy jeden telefon lub wiadomość, a możesz być o krok bliżej do osiągnięcia tego, na czym Ci zależy. ​ 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Na moim blogu znajdziesz wpisy m.in. o tym, czym jest coaching, a czym nie jest, w oparciu o jakie metody pracujemy i czego możesz się spodziewać po współpracy ze mną. 
Znajdziesz również teksty o hipnoterapii, modelu umysłu i metodzie oraz tym, czego możesz się spodziewać po sesjach (czy Twój temat jest na hipnoterapię i czy ta metoda jest dla Ciebie).

 

 

      

Komentarze

komentarzy

1 Komentarz

  • Zosia

    Chciałabym się umówić na konsultacje a potem może sesje. Pozdrawiam

Odpowiedz