O MNIE

 

Jestem terapeutką duchową, certyfikowaną hipnoterapeutką, członkinią Polskiego Instytutu Hipnozy, certyfikowaną terapeutką metody Czytanie Duszy oraz certyfikowanym life coachem. Prywatnie jestem mamą i żoną. Moją pasją są podróże, aromaterapia i malowanie obrazów.

 

Jestem wieloletnim praktykiem. To, czym się dzisiaj zajmuję, to efekt podróży, które odbywałam w głąb siebie przez ostatnie 10 lat. To nie dyplomy, ale prawdziwe trudności i wyzwania, a potem zwycięstwa i uzdrowienia sprawiają, że mam w sobie radość z dzielenia się tym, co pomaga duszy kroczyć w stronę światła.

Jaka była moja podróż do tej pory? Narodziny syna, rozwód i depresja – piękne prezenty, które pozwoliły mi się obudzić; odkrycie medytacji, przemocowa relacja, terapia, uwolnienie się od wstydu i poczucia winy; zerwanie z perfekcjonizmem, uczenie się zaufania do życia, do własnej mocy i intuicji; potem nowy rozdział, głęboki spokój i otwieranie serca z nową świadomością, rozwój duchowy, budowanie rodziny patchworkowej, uzdrowienie Wewnętrznego Dziecka i odnalezienie najlepszego rodzica w sobie; załamanie nerwowe, totalny kryzys i kilka skoków kwantowych; wreszcie nawiązanie pięknej przyjaźni z własną Duszą i otwieranie się na jej dary. 

 

Kiedy naprawdę zaczęłam szanować siebie i swoją drogę, zaczęłam cieszyć się nią we wszystkich jej przejawach. Podróżuję dalej. Stawiam się każdego dnia, bo na tej drodze jest nieskończona ilość okazji do nauki. Każda lekcja to piękny prezent. Uwielbiam je rozpakowywać, bo już wiem, że zawsze na jednym planie istnieją wyzwania, wsparcie, miłość i radość. 

 

A co Tobie życie daje w prezencie?

Zdaniem innych specjalistów

Wciąż się uczę od innych i rozwijam. Dzięki temu mam przywilej spotykać na swej ścieżce wspaniałych ludzi. Wielu z nich również zajmuje się szeroko rozumianym rozwojem. Ich wiedza i wsparcie są dla mnie bezcenne.

„Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Magdę, rozpaliło się we mnie uczucie miłości, radości i wdzięczności za to spotkanie. Wystarczyła krótka chwila, abym wiedziała, że mam do czynienia z przepiękną Duszą. Jej wyjątkowa osobowość roztacza blask, ciepło, budzi poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Słowa, które wypowiada, płyną z ogromną lekkością z miejsca najgłębszej prawdy. Wszystko brzmi spójnie i autentycznie. Umiejętności lingwistyczne Magdy, jej wrażliwość oraz doskonała intuicja zabrały ją w bardzo krótkim czasie do mistrzostwa w praktykowaniu hipnoterapii. Tak samo szybko potrafi zaprowadzić swoich klientów, którzy mają gotowość na podróż w głąb siebie, do ich źródła miłości i światła. Magda to wyjątkowa terapeutka, z jednej strony delikatna, empatyczna i wrażliwa, z drugiej bardzo profesjonalna, uważna, rzeczowa i budząca autorytet. Spotkanie z jej energią jest zawsze inspirujące i uskrzydlające.”

Dagmara Konopacka
Certyfikowana hipnoterapeutka,
Założycielka Polskiego Instytutu Hipnozy

„Magda jest pełną empatii i uważności osobą, która ma unikalną zdolność patrzenia na trudne sprawy z różnych perspektyw i tak ważną umiejętność zadawania odpowiednich pytań w odpowiednim czasie. W naszej współpracy z Magdą zawsze doświadczam dobrej komunikacji, która wspiera docieranie do wspólnych celów. Jako autorka kursów Life Architect Magda przekazuje nawet tę najbardziej złożoną wiedzą w wyjątkowo prosty i obrazowy sposób, tworząc przy tym dla naszych kursantów ciekawe i angażujące ćwiczenia coachingowe.”

Michał Pasterski
coach, trener, terapeuta IFS, założyciel firmy LifeArchitect.pl i bloga michalpasterski.pl

„Magdę poznałam kilka lat temu. Była uczestniczką intensywnych warsztatów Mindfulness, które współprowadziłam. Od samego początku zachwycała mnie swoją otwartością, jasnością wypowiedzi, sposobem, w jaki postrzegała siebie i innych, głębią spostrzeżeń i autorefleksją. I jej kojący i najszczerszy w świecie uśmiech. Bezcenne. Nasza jednorazowa przygoda okazała się początkiem dobrej i bardzo dla mnie wspierającej znajomości, która trwa do dzisiaj.”

dr Agnieszka Guzicka
Certyfikowana trenerka MBSR, założycielka MindfulnessPolska.pl

„Magdę znam od dawna, mam ogromną przyjemność obserwować jej wybory życiowe i rozwój osobisty, które są dla mnie inspiracją. W Magdzie cenię autentyczność i bycie po swojej stronie – z delikatnością dla innych dba o siebie i swoje potrzeby, szukając rozwiązań wygrany-wygrany, uwzględniających wszystkich. Była uczestniczką kursu NVC w Laboratorium Porozumienia, który współprowadziłam, z tego kursu zapamiętałam jej spokój i wnikliwe pytania, zagłębiające się w temat. Kibicuję jej projektom.” Emilia Kulpa-Nowak Certyfikowana trenerka NVC, Laboratorium Porozumienia NVCLab.pl, autorka książki "Miłość dzień po dniu"
„Miałem przyjemność współprowadzić warsztaty z Magdą, dzięki czemu mogliśmy się lepiej poznać. To była niezwykle owocna praca na bardzo wysokim poziomie. Współpracując z Magdą, miałem okazję obserwować ją podczas przygotowań do warsztatu, a potem w pracy z grupą. To, co robi i jak robi Magda, wzbudziło zaufanie nie tylko moje, ale i grupy. Magda jest profesjonalistką, konkretna, rzeczowa, potrafi postawić granice. Jednocześnie bije od niej energia serca, jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą.”

Marcin Gawiński
konsultant, coach, trener, BWB Consulting

Poznaj opinie moich klientów

Po 3 sesjach hipnoterapii, mogę stwierdzić, że po pierwsze nie ma się czego bać, bo prawdziwa hipnoterapia bardziej przypomina kierowaną medytację niż wyobrażenia wzięte z filmów. Po drugie delikatny i spokojny głos Magdy, wstępna rozmowa terapeutyczna (która już sama w sobie dużo daje), oraz cała otoczka w postaci muzyki, zapachu, atmosfery, pozwalały mi się łatwo zrelaksować i wejść w trans. Po trzecie, choć nie wiem do końca jak, ale to działa. Owszem nie od razu i nie zawsze tak jak byśmy chcieli, ale są zauważalne efekty, czasem zaskakujące dla mnie samego, np. reagowanie spokojem tam, gdzie normalnie bym wybuchał agresją, pogodzenie z bliskimi, większe wyczulenie na głos intuicji, więcej akceptacji dla siebie samego. W żadnym razie nie żałuję żadnej wydanej złotówki i poświęconego czasu, bo było warto.

PIOTR KAPUSTA

Magdę spotkałam w najtrudniejszym momencie mojego życia. Zagubiona, bezradna i pełna lęku potrzebowałam pomocy. Hipnoterapia była dla mnie krokiem milowym w moim rozwoju, chociaż jednocześnie była trudnym procesem, pełnym smutku, żalu. Z opłakaniem tego, co wymagało zauważenia. Po wyjściu z transu czułam spokój i wyciszenie. Dziękuję Magda za Twoją empatię i ciepło. Sprawiasz, że otwarcie się ze swoimi emocjami i problemami nie jest wcale tak trudne jakby się mogło wydawać. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej Towarzyszki w drodze do siebie i swojej duszy 🙂 

ANIA

„Czytanie duszy” jest dla mnie zarazem tajemniczym i naturalnym narzędziem do pracy w moim rozwoju. Sesja ta pozwoliła  mi w inny, głębszy  sposób spojrzeć na siebie. Dzięki niej mocniej poczułam, że jestem częścią czegoś wielkiego, z szacunkiem pozwoliłam sobie zobaczyć  historię mojej duszy i poczuć ją w sobie, na nowo obudziłam w sobie  pokorę i zaufanie  do życia. A Madzia była dla mnie czułą przewodniczką i  towarzyszką tych głębokich podróży.

MONIKA DIURCZAK

Madziu, jeszcze raz bardzo dziękuję i za sesję, i za wszystkie Twoje podpowiedzi, wskazówki i drogowskazy. To jest niesamowite i pierwszy raz mam poczucie, że to wszystko razem ma sens. Dotychczas mozolnie odgrzebywałam pojedyncze elementy, a teraz nagle, po jednej sesji, wszystko zaczyna układać się w sensowną całość i choć moje puzzle nie jest jeszcze gotowe, to mam poczucie, że nareszcie mam wszystkie potrzebne kawałki, żeby je poskładać. Cudowne uczucie <3

MAGDALENA

O Czytaniu Duszy nie wiedziałam nic. Zaufałam Magdzie, ponieważ już wcześniej przez kilka miesięcy pracowałyśmy nad moimi tematami. Nie byłam do końca przekonana i wydawało mi się to dziwne, bo jak ktoś może „czytać” coś tak metafizycznego? I to przez internet? A jednak… Sesja, z początku zwykłe spotkanie, bardzo szybko nabrała tempa. Obie przy zamkniętych oczach wchodziłyśmy coraz głębiej w świat mojej duszy. Tu nie było się nad czym zastanawiać – obie odkrywałyśmy na bieżąco „co mi w duszy gra”. I to było niesamowite! Muszę przyznać, że przyszłam na sesję z pewną dozą sceptycyzmu. Wyszłam podekscytowana. Zmiana nie przyszła od razu. Zgodnie ze wskazówkami Magdy starałam się powoli oswajać z tym, czego się dowiedziałam, co usłyszałam i zobaczyłam. Po miesiącu to, co się zadziało na sesji, było już dla mnie naturalne. A moim największym odkryciem jest to, że nie zdajemy sobie sprawy, jak rzeczy z przeszłości wstrzymują nas przed działaniem w teraźniejszości. Dziękuję Magda za otwarcie mnie na moją własną Duszę <3

KASIA DOŁOWY

Dziękuję Ci za sesję. Byłaś dla mnie bliską przewodniczką w tym spotkaniu, prawdziwą terapeutką, przy której potrafiłam być szczera. Czułam się swobodnie, jakbym Cię znała i jakby ta sesja nie była pierwszą. Po spotkaniu czułam zmęczenie fizyczne, natomiast psychicznie czułam jakąś ulgę, spokój. Minęło kilka dni, a ja codziennie myślę o tym, co usłyszałam, odsłuchuję nagranie sesji. Stworzyłam też rysunek sceny, którą widzę wciąż w myślach. Pojechałam także do miejsca, które powiązałam z sytuacją z czytania duszy. Jeśli chodzi o spotkanie duszy – to czuję radość, spokój i ulgę. Dzięki sesji wiem, że podjęłam właściwe działanie, że ścieżka zdrowienia, którą wybrałam jest odpowiednia. Czuję także niedosyt, bo dopiero teraz pojawiają się pytania, które chciałbym zadać przewodnikowi podczas czytania duszy 🙂 Najważniejszym przesłaniem ze spotkania jest to, że upewniłam się, że działanie zgodne z głosem wewnętrznym jest najprawdziwsze i że w końcu jestem blisko ze swoją duszą.

JOASIA

Magdę poznałam już kilka lat temu. Uwielbiam współpracę z nią. Przy niej czuje się bardzo swobodnie i bez skrępowania mogę opowiadać o swoich problemach czy rozterkach. Magda jest dla mnie idealnym przewodnikiem po świecie duchowym, potrafiła przekazać mi informacje, które uświadomiły mi, jak wiele jeszcze mam w tym życiu do zrobienia i zobaczenia. Dzięki temu zaobserwowałam w sobie szereg pozytywnych zmian, przede wszystkim znalazłam w sobie motywację do spełniania swoich marzeń, już dziś, teraz! Jeśli ktoś się czuje zagubiony albo nie wie, jak ruszyć z miejsca, bardzo polecam pracę z Magdą.

KATARZYNA K.

Magda jest podczas sesji prowadzona przez swoją intuicję, z którą ma bardzo dobre połączenie. Ma w sobie dużą delikatność, empatię, mądrość oraz światło serca. To wszystko razem tworzy niezwykłe pole transformacji i uzdrowienia. Czułam się pod jej prowadzeniem całkowicie bezpieczna, oddałam się w pełni jej prowadzeniu oraz doświadczyłam głębokiego procesu uwalniającego moje blokady, spotkałam się z najlepszą wersją siebie. Polecam sesje hipnoterapii z Magdą z całego serca.

ANITA SZABO

Praca z Magdą to ciekawa podróż. Magda podchodzi do klientów z wielką empatią i wsłuchuje się w ich potrzeby. To niesamowite, że słyszy to, co niewypowiedziane. Podczas sesji czuć jej zaangażowanie. Z łatwością zdobywa zaufanie drugiej osoby, co owocuje szybkimi efektami pracy. Mimo zakończenia pewnego etapu wiem, że spotkamy się jeszcze z Magdą w innym momencie życia.

KATARZYNA D.

Magda jest terapeutką, której daję się prowadzić w mojej wewnętrznej podróży z pełnym zaufaniem. Praca z nią pozwala dotknąć swojego istnienia i dotrzeć do najpotężniejszego potencjału. Magda ma w sobie wyjątkową moc i charyzmę, a przebywanie w jej towarzystwie, to za każdym razem piękne spotkanie wrażliwych serc. Jeśli szukasz terapeutki, która działa z przestrzeni serca i poprowadzi Cię do uzdrowienia na poziomie duchowym, mentalnym i fizycznym – polecam z całego serca.

ANIA PRUSZYŃSKA

Mieliśmy z mężem sesję przez Skype w języku angielskim (mąż nie mówi po polsku). Przed sesją mąż był sceptyczny, ale już w trakcie zrelaksował się i zobaczył, że to dla nas szansa. Rozmowa z osobą trzecią powoduje, że bardziej siebie słuchamy i słyszymy. To było dla nas przełomowe! Magda dała nam wiele cennych wskazówek, które bardzo poprawiły naszą komunikację i wzajemne zrozumienie. Z całego serca polecam sesje z Magdą (również w języku angielskim i jak najbardziej przez Skype!), bo jest to nieoceniona inwestycja w siebie i w związek.

MAGDALENA / UK

Jeśli mieliście kiedyś problem z podjęciem decyzji. Jeśli myśleliście kiedyś, że chcielibyście coś zmienić, ale się boicie. Jeśli macie uczucie, że coś Wam w życiu nie pasuje, ale nie potraficie nawet tego zdefiniować. Magda pomoże Wam usłyszeć siebie.

KATARZYNA W.

Niesamowicie empatyczna osoba, ciepła, godna zaufania, a przede wszystkim profesjonalna. Potrafi słuchać i daje fajne, proste wskazówki. Kilka spotkań z Magdą sprawiło, że mogę bez problemu opisać i odnaleźć się w uczuciach, które towarzyszą mi w życiu codziennym.

AGNIESZKA S.

Magdalena’s genius lies in her ability to ask the right questions.  At the same time, she is full of pragmatic advice for how to approach your newly gained perspective on your life. 

MAGDALENA K.

Magda w pełen szacunku sposób podąża za potrzebami klienta, jednocześnie nie pozwalając zboczyć z obranego kursu. Ma dużą intuicję, dzięki czemu pomogła mi trafić do sedna nurtujących spraw. To niezwykła osoba o bardzo szerokich zainteresowaniach, praktykująca wiele z metod, którymi się dzieli. Kontakt z nią jest autentyczny, a jej pełna akceptacji, ciepła i wyrozumiałości postawa bardzo szybko buduje zaufanie niezbędne we współpracy. 

AGA G.

Magda bardzo mi pomogła w lepszym zrozumieniu samej siebie jako matki i kobiety. To osoba z wielkim serduchem i wielką empatią do ludzi, stanowcza i konkretna, ciepła, wrażliwa i megaenergetyczna. Polecam każdemu.

NATALIA M.

Zakładanie własnego biznesu to więcej niż zmiana pracy. To zmiana stylu życia, wartości, przyzwyczajeń. Dzięki spotkaniom z Magdą łatwiej było mi spojrzeć na to, co się dzieje i wyciągnąć wnioski. Szczególnie wdzięczna jestem za stuprocentową uwagę i szacunek. Magda najwyraźniej ma powołanie i pasję do tego, co robi, a do tego wspaniała i mądra kobieta. Zdecydowanie polecam. 

EDYTA K.

CERTYFIKATY I DYPLOMY
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy, certyfikat członkostwa nr 20087
  • Certyfikowana Master Hipnozy i Hipnoterapii, Polski Instytut Hipnozy
  • Certyfikowana terapeutka metody Czytanie Duszy, Instytut Zdrowa Dusza
  • Dyplom Hipnoterapii Transpersonalnej, Polski Instytut Hipnozy
  • Certyfikat Spirit Release Miejsc i Biznesów, Profesjonalne Oczyszczanie Energetyczne
  • Certyfikowana coach MLC, certyfikacja Multi-Level Coaching, akredytowana przez Izbę Coachingu
  • Certyfikat NVCLab, Porozumienie bez przemocy w życiu i rodzinie, akredytowany przez The Center for Nonviolent Communication
  • Dyplom Wprowadzenie do Internal Family Systems, Life Architect Michał Pasterski
  • Dyplom Intensywny Kurs MBSR, Mindfulness Based Stress Reduction, Akademia Mindfulness