O MNIE

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Magdalena Gołda

Jestem hipnoterapeutką, certyfikowanym masterem hipnozy i hipnoterapii, członkinią Polskiego Instytutu Hipnozy oraz certyfikowanym coachem MLC (coaching wielopoziomowy).

Nie usłyszysz ode mnie rad, jak żyć. Na wszystkie pytania odpowiesz sobie samodzielnie, ponieważ w naszej pracy będę korzystać z metod, które uruchomią Twój najwyższy potencjał. Zaskoczy Cię, jak wiele możesz zmienić w swoim życiu na każdym poziomie, który obdarzysz uwagą.

W swojej pracy korzystam z hipnoterapii, elementów terapii Internal Family Systems, coachingu wielopoziomowego, różnych form medytacji oraz pracy duchowo-energetycznej.

Szanuję poziom gotowości każdej z osób i nie narzucam żadnej z metod.

Wiele jest dróg dojścia do prawdy o sobie. Sposób tak naprawdę ma mniejsze znaczenie. O wiele większą rolę odgrywa chęć i odwaga, by zatroszczyć się o siebie i zaopiekować sobą, a w tym celu niezbędne jest stworzenie pewnych ram, czyli czasu i przestrzeni dla tych spotkań.

Czy metody typowo mentalne, czy energetyczne – to tylko środki, narzędzia. Dobieram je stosownie do klienta, do tego, z czym przychodzi, do jego potrzeb, otwartości, wartości. 

Zdaniem innych specjalistów

Wciąż się uczę od innych i rozwijam. Dzięki temu mam przywilej spotykać na swej ścieżce wspaniałych ludzi. Wielu z nich również zajmuje się szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Ich wiedza i wsparcie są dla mnie bezcenne.

„Kiedy pierwszy raz zobaczyłam Magdę, rozpaliło się we mnie uczucie miłości, radości i wdzięczności za to spotkanie. Wystarczyła krótka chwila, abym wiedziała, że mam do czynienia z przepiękną Duszą. Jej wyjątkowa osobowość roztacza blask, ciepło, budzi poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Słowa, które wypowiada, płyną z ogromną lekkością z miejsca najgłębszej prawdy. Wszystko brzmi spójnie i autentycznie. Umiejętności lingwistyczne Magdy, jej wrażliwość oraz doskonała intuicja zabrały ją w bardzo krótkim czasie do mistrzostwa w praktykowaniu hipnoterapii. Tak samo szybko potrafi zaprowadzić swoich klientów, którzy mają gotowość na podróż w głąb siebie, do ich źródła miłości i światła. Magda to wyjątkowa terapeutka, z jednej strony delikatna, empatyczna i wrażliwa, z drugiej bardzo profesjonalna, uważna, rzeczowa i budząca autorytet. Spotkanie z jej energią jest zawsze inspirujące i uskrzydlające.”

Dagmara Konopacka
Certyfikowana hipnoterapeutka,
Założycielka Polskiego Instytutu Hipnozy

„Magda jest pełnym empatii i uważności coachem, który ma unikalną zdolność patrzenia na trudne sprawy z różnych perspektyw i tak ważną umiejętność zadawania odpowiednich pytań w odpowiednim czasie. W naszej współpracy z Magdą zawsze doświadczam dobrej komunikacji, która wspiera docieranie do wspólnych celów. Jako autorka kursów Life Architect Magda przekazuje nawet tę najbardziej złożoną wiedzą w wyjątkowo prosty i obrazowy sposób, tworząc przy tym dla naszych kursantów ciekawe i angażujące ćwiczenia coachingowe.”

Michał Pasterski
coach, trener, terapeuta IFS, założyciel firmy LifeArchitect.pl i bloga michalpasterski.pl

„Magdę poznałam kilka lat temu. Była uczestniczką intensywnych warsztatów Mindfulness, które współprowadziłam. Od samego początku zachwycała mnie swoją otwartością, jasnością wypowiedzi, sposobem, w jaki postrzegała siebie i innych, głębią spostrzeżeń i autorefleksją. I jej kojący i najszczerszy w świecie uśmiech. Bezcenne. Nasza jednorazowa przygoda okazała się początkiem dobrej i bardzo dla mnie wspierającej znajomości, która trwa do dzisiaj.”

dr Agnieszka Guzicka
Certyfikowana trenerka MBSR, założycielka MindfulnessPolska.pl

„Magdę znam od dawna, mam ogromną przyjemność obserwować jej wybory życiowe i rozwój osobisty, które są dla mnie inspiracją. W Magdzie cenię autentyczność i bycie po swojej stronie – z delikatnością dla innych dba o siebie i swoje potrzeby, szukając rozwiązań wygrany-wygrany, uwzględniających wszystkich. Była uczestniczką kursu NVC w Laboratorium Porozumienia, który współprowadziłam, z tego kursu zapamiętałam jej spokój i wnikliwe pytania, zagłębiające się w temat. Kibicuję jej projektom.”

Emilia Kulpa-Nowak
Certyfikowana trenerka NVC, coach, trener, Laboratorium Porozumienia NVCLab.pl

„Miałem przyjemność współprowadzić warsztaty z Magdą, dzięki czemu mogliśmy się lepiej poznać. To była niezwykle owocna praca na bardzo wysokim poziomie. Współpracując z Magdą, miałem okazję obserwować ją podczas przygotowań do warsztatu, a potem w pracy z grupą. To, co robi i jak robi Magda, wzbudziło zaufanie nie tylko moje, ale i grupy. Magda jest profesjonalistką, konkretna, rzeczowa, potrafi postawić granice. Jednocześnie bije od niej energia serca, jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą.”

Marcin Gawiński
konsultant, coach, trener, BWB Consulting

Poznaj opinie moich Klientów

Praca z Magdą to ciekawa podróż. Magda podchodzi do klientów z wielką empatią i wsłuchuje się w ich potrzeby. To niesamowite, że słyszy to, co niewypowiedziane. Podczas sesji czuć jej zaangażowanie. Z łatwością zdobywa zaufanie drugiej osoby, co owocuje szybkimi efektami pracy. Mimo zakończenia pewnego etapu wiem, że spotkamy się jeszcze z Magdą w innym momencie życia.

Kasia D.

Mieliśmy z mężem sesję przez Skype w języku angielskim (mąż nie mówi po polsku). Przed sesją mąż był sceptyczny, ale już w trakcie zrelaksował się i zobaczył, że to dla nas szansa. Rozmowa z osobą trzecią powoduje, że bardziej siebie słuchamy i słyszymy. To było dla nas przełomowe! Magda dała nam wiele cennych wskazówek, które bardzo poprawiły naszą komunikację i wzajemne zrozumienie. Z całego serca polecam sesje z Magdą (również w języku angielskim i jak najbardziej przez Skype!), bo jest to nieoceniona inwestycja w siebie i w związek.
Magdalena z UK

Jeśli mieliście kiedyś problem z podjęciem decyzji. Jeśli myśleliście kiedyś, że chcielibyście coś zmienić, ale się boicie. Jeśli macie uczucie, że coś Wam w życiu nie pasuje, ale nie potraficie nawet tego zdefiniować. Magda to świetny coach, który pomoże Wam usłyszeć siebie.

Katarzyna W.

Niesamowicie empatyczna osoba, ciepła, godna zaufania, a przede wszystkim profesjonalna. Potrafi słuchać i daje fajne, proste wskazówki. Kilka spotkań z Magdą sprawiło, że mogę bez problemu opisać i odnaleźć się w uczuciach, które towarzyszą mi w życiu codziennym.

Agnieszka S.

Magda pomogła mi napisać książkę – niby wszystko było gotowe, materiały zebrane, po seminariach konspekt gotowy ale … żeby napisać trzeba pisać – i właśnie w tym: motywacji, organizacji, wytrwałości, codziennej kontroli i miłej nienachalnej zachęcie Magda jest świetna! Dziękuję!

Janina P.

Magda w pełen szacunku sposób podąża za potrzebami klienta, jednocześnie nie pozwalając zboczyć z obranego kursu. Ma dużą intuicję, dzięki czemu pomaga trafić do sedna nurtujących klienta spraw. To niezwykła osoba o bardzo szerokich zainteresowaniach, praktykująca wiele z metod, którymi się dzieli. Kontakt z nią jest autentyczny, a jej pełna akceptacji, ciepła i wyrozumiałości postawa bardzo szybko buduje zaufanie niezbędne we współpracy. 

Aga G.

Magdalena’s coaching genius lies in her ability to ask the right questions.  At the same time, she is full of pragmatic advice for how to approach your newly gained perspective on your life. 

Magdalena K., Uganda

Zakładanie własnego biznesu to więcej niż zmiana pracy. To zmiana stylu życia, wartości, przyzwyczajeń. Dzięki spotkaniom z Magdą łatwiej było mi spojrzeć na to, co się dzieje i wyciągnąć wnioski. Szczególnie wdzięczna jestem za stuprocentową uwagę i szacunek. Magda to coach z powołania i pasji, a do tego wspaniała i mądra kobieta. Zdecydowanie polecam. 

Edyta K.

Niesamowite, ile energii, pasji i zaangażowania kryje się w jednej osobie. Podczas sesji coachingowych otrzymałem trafne uwagi co do mojej kariery. Myślę, że każda osoba powinna chociaż raz w życiu skorzystać z usług coacha. To naprawdę działa! Polecam.

Paweł K.

Magda bardzo mi pomogła w lepszym zrozumieniu samej siebie jako matki i kobiety. To osoba z wielkim serduchem i wielką empatią do ludzi, stanowcza i konkretna, ciepła, wrażliwa i megaenergetyczna. Polecam każdemu.

Natalia M.

Certyfikaty i kursy

Od czego zacząć współpracę?

Przejdź do zakładki PIERWSZA SESJA