PAKIETY

Flow w życiu i biznesie

Na podstawie najczęstszych potrzeb moich Klientów przygotowałam dwa pakiety. Polecam je każdemu, kto pragnie kompleksowo zająć się danym obszarem w swoim życiu i biznesie. Zobacz, z czego się składają i czy jest to coś dla Ciebie.

Rodzaje pakietów

ŻYCIE i BIZNES
"Pakiet Life Flow" dotyczy tematów związanych z relacjami, związkami, zdrowiem, rodziną, rodem itd. Polecam go osobom, które niezależnie od podjętych działań wciąż doświadczają trudności w tych obszarach. Z kolei "Pakiet Biznes Flow" jest dla osób, które prowadzą działalność biznesową i chcą udrożnić przepływ finansowy, odblokować obfitość, zmienić wzorce zarabiania i zasługiwania. Również dla tych, które nigdy nie prowadziły swojej działalności, ale się do niej przymierzają. Jak również dla wszystkich, które czują blokadę z ruszeniem z miejsca, czują, że nie zasługują albo w ogóle nie znają i nie rozumieją przyczyn swoich niepowodzeń.
Pakiet Biznes Flow
 • oczyszczanie niekorzystnych wzorców obfitości
 • oczyszczanie przekonań i emocji blokujących manifestację obfitości
 • oczyszczanie karmicznych przyczyn niepowodzeń
 • wglądy w poprzednie wcielenia i wskazówki służące rozwojowi Duszy na to wcielenie
 • doładowanie energetyczne serca biznesu, miejsca biznesu i osób prowadzących biznes

 

W zależności od złożoności tematu pakiety wyceniane są indywidualnie; czas moich działań energetycznych różni się w zależności od stopnia skomplikowania biznesu, osób go prowadzących, miejsc należących do biznesu i wielu innych czynników, o których dowiaduję się na konsultacji. Ceny zaczynają się od 1500 zł. Konsultacja jest płatna 150 zł. Jeśli zdecydujemy się na współpracę, jej cena zostanie odjęta od ceny pakietu.

Pakiet Life Flow
 • diagnoza energetyczna
 • oczyszczanie przyczyn problemów w relacjach, w zdrowiu, rodzinie itp.
 • oczyszczanie przekonań i uwalnianie energii do działania
 • oczyszczanie karmy osobistej i rodowej
 • wglądy w poprzednie wcielenia
 • wskazówki, lekcje i przesłania z poziomu ścieżki Duszy
 • uruchamianie przepływu energetycznego w czakrach
 • doładowanie energetyczne
 
Czas moich działań energetycznych różni się w zależności od różnych czynników, w które mam prawo wejrzeć dopiero po konsultacji (względy bezpieczeństwa energetycznego i wolnej woli Klienta). Pakiet wyceniam indywidualnie po konsultacji. Ceny zaczynają się od 1500 zł i wahają się do nawet ponad 2500 zł przy bardzo skomplikowanych oczyszczaniach. Konsultacja jest płatna 150 zł. Jeśli zdecydujemy się na współpracę, jej cena zostanie odjęta od ceny pakietu.
 

W jaki sposób pracuję

Oczyszczanie biznesu czy tematów osobistych pomaga zrozumieć i oczyścić wzorce energetyczne, które blokują osobę przed uruchomieniem przepływu finansowego, zbudowaniem wspaniałego związku, cieszeniem się dobrym zdrowiem i wspierającymi relacjami. Na ten proces składa się wiele czynników, które indywidualnie rozpatruję pod kątem istniejącego bądź planowanego biznesu, tematów osobistych, relacji rodzinnych, stanów zdrowotnych i wszelkich innych, którymi zajmuję się w ramach pakietu Life Flow i Biznes Flow.

 

Korzystając z darów jasnowidzenia i jasnosłyszenia, sczytuję informacje z Pola Klienta i przekazuję je w zrozumiały, praktyczny sposób. 

 

Podczas oczyszczań tego typu usuwam przyczynę blokady. Oznacza to, że z Pola Energoinformacyjnego mojego Klienta znikają wzorce energetyczne, które go ograniczały.

 

Przekazuję również szereg zaleceń, praktyk i ćwiczeń, które pomagają zakotwiczyć korzystne nawyki, emocje i przekonania, wzmacniające Klienta jako manifestatora obfitości w swoim życiu, tak by nigdy już nie musiał wracać do stanu braku przepływu. 

 

Pracuję wieloma narzędziami, wykorzystując swoje naturalne talenty, jak i certyfikowane metody, których od wielu lat się uczę od najlepszych nauczycieli pracy z energią w Polsce i za granicą. Już przy diagnozie energetycznej indywidualnie dobieram narzędzia do potrzeb Klienta. Dla energii czas i miejsce nie są przeszkodą, dlatego wiele z działań wykonuję zdalnie na odległość, a Klientowi przekazuję raport z moich działań i wszystkie zalecenia.

 

Po moich działaniach energetycznych Klient może czuć całkowitą zmianę w sobie i w swoim działaniu. Mogą przydarzać się nieoczekiwane zbiegi okoliczności, synchronizacje i przypływ sił witalnych. Kreatywność może osiągać szczyty możliwości, a ciało fizyczne będzie za tym nadążać. Może dać to dwojaki efekt albo w postaci ogromnego wzrostu energii do działania, albo chwilowego przebodźcowania, które zwykle mija w ciągu 2-3 dni. Zawsze zalecam, by dbać o siebie i obserwować siebie, a wszystko w najlepszym tempie zintegruje się w Kliencie dla jego Najwyższego Dobra.

 

Tu przeczytasz opinie klientów po sesjach ze mną