PAKIETY

Flow w życiu i biznesie

Na podstawie najczęstszych potrzeb moich Klientów przygotowałam dwa pakiety. Polecam je każdemu, kto pragnie kompleksowo zająć się danym obszarem w swoim życiu i biznesie. Zobacz, z czego się składają i czy jest to coś dla Ciebie.

Rodzaje pakietów

ŻYCIE i BIZNES
"Pakiet Life Flow" dotyczy tematów związanych z relacjami, związkami, zdrowiem, rodziną, rodem itd. Polecam go osobom, które niezależnie od podjętych działań wciąż doświadczają trudności w tych obszarach. Z kolei "Pakiet Biznes Flow" jest dla osób, które prowadzą działalność biznesową i chcą udrożnić przepływ finansowy, odblokować obfitość, zmienić wzorce zarabiania i zasługiwania. Również dla tych, które nigdy nie prowadziły swojej działalności, ale się do niej przymierzają. Jak również dla wszystkich, które czują blokadę z ruszeniem z miejsca, czują, że nie zasługują albo w ogóle nie znają i nie rozumieją przyczyn swoich niepowodzeń.
Pakiet Biznes Flow
 • oczyszczanie niekorzystnych wzorców obfitości
 • oczyszczanie przekonań i emocji blokujących manifestację obfitości
 • oczyszczanie karmicznych przyczyn niepowodzeń
 • wglądy w poprzednie wcielenia i wskazówki służące rozwojowi Duszy na to wcielenie
 • doładowanie energetyczne serca biznesu, miejsca biznesu i osób prowadzących biznes

 

W zależności od złożoności tematu pakiety wyceniane są po konsultacji; czas moich działań energetycznych różni się w zależności od stopnia skomplikowania biznesu, osób go prowadzących, miejsc należących do biznesu i wielu innych czynników, o których dowiaduję się na konsultacji. Ceny wahają się od 1300 zł do nawet ponad 2000 zł przy bardzo skomplikowanych oczyszczaniach. Konsultacja jest płatna 65 zł. Jeśli zdecydujemy się na współpracę, jej cena zostanie odjęta od ceny pakietu.

Pakiet Life Flow
 • diagnoza energetyczna
 • oczyszczanie przyczyn problemów w relacjach, w zdrowiu, rodzinie itp.
 • oczyszczanie karmy osobistej i rodowej
 • wglądy w poprzednie wcielenia
 • wskazówki, lekcje i przesłania z poziomu ścieżki Duszy
 • uruchamianie przepływu energetycznego w czakrach
 • doładowanie energetyczne
 
Czas moich działań energetycznych różni się w zależności od różnych czynników, w które mam prawo wejrzeć dopiero po konsultacji (względy bezpieczeństwa energetycznego i wolnej woli Klienta). Pakiet wyceniam indywidualnie po konsultacji. Ceny wahają się od 1200 zł do nawet ponad 2000 zł przy bardzo skomplikowanych oczyszczaniach. Konsultacja jest płatna 65 zł. Jeśli zdecydujemy się na współpracę, jej cena zostanie odjęta od ceny pakietu.
 

W jaki sposób pracuję

Oczyszczanie biznesu czy tematów osobistych pomaga zrozumieć i oczyścić wzorce energetyczne, które blokują osobę przed uruchomieniem przepływu finansowego, zbudowaniem wspaniałego, związku, cieszeniem się dobrym zdrowiem i wspierającymi relacjami. Na ten proces składa się wiele czynników, które indywidualnie rozpatruję pod kątem istniejącego bądź planowanego biznesu, tematów osobistych, relacji rodzinnych, stanów zdrowotnych i wszelkich innych, którymi zajmuję się w ramach pakietu Life Flow i Biznes Flow.

 

Korzystając z darów jasnowidzenia i jasnosłyszenia, sczytuję informacje z Pola Klienta i przekazuję je w zrozumiały, praktyczny sposób. 

 

Podczas oczyszczań tego typu usuwam przyczynę blokady. Oznacza to, że z Pola Energoinformacyjnego mojego Klienta znikają wzorce energetyczne, które go ograniczały.

 

Przekazuję również szereg zaleceń, praktyk i ćwiczeń, które pomagają zakotwiczyć korzystne nawyki, emocje i przekonania, wzmacniające Klienta jako manifestatora obfitości w swoim życiu, tak by nigdy już nie musiał wracać do stanu braku przepływu. 

 

Pracuję wieloma narzędziami, wykorzystując swoje naturalne talenty, jak i certyfikowane metody, których od wielu lat się uczę od najlepszych nauczycieli pracy z energią w Polsce i za granicą. Już przy diagnozie energetycznej indywidualnie dobieranym narzędzia do potrzeb Klienta. Dla energii czas i miejsce nie są przeszkodą, dlatego wiele z działań wykonuję zdalnie na odległość, a Klientowi przekazuję raport z moich działań i wszystkie zalecenia.

 

Po moich działaniach energetycznych Klient może czuć całkowitą zmianę w sobie i w swoim działaniu. Mogą przydarzać się nieoczekiwane zbiegi okoliczności, synchronizacje i przypływ sił witalnych. Kreatywność może osiągać szczyty możliwości, a ciało fizyczne będzie za tym nadążać. Może dać to dwojaki efekt albo w postaci ogromnego wzrostu energii do działania, albo chwilowego przebodźcowania, które zwykle mija w ciągu 2-3 dni. Zawsze zalecam, by dbać o siebie i obserwować siebie, a wszystko w najlepszym tempie zintegruje się w Kliencie dla jego Najwyższego Dobra.

 

Opinie moich klientów

Kontakt z Magdaleną poleciła mi siostra, która korzystała z sesji indywidualnych i była bardzo zadowolona. Początkowo byłam sceptyczna, ale praca z Magdaleną rozwiała moje wątpliwości. Muszę też przyznać, że to bardzo przyśpieszyło mój rozwój, ponieważ przekazane mi informacje były jak brakujące puzzle w moim życiu. Z serca polecam!
Nie wiem, jak to możliwe ani jakim sposobem Magda pozyskuje informacje do swoich wglądów, zwyczajnie jest to poza moim rozumieniem, ale grunt, że to naprawdę działa! Zamówiłem pakiet Life Flow, bo uzbierało się w mojej rodzinie sporo tematów, z którymi nie umieliśmy sobie poradzić. Po „zabiegach” Magdy w każdej dziedzinie, nad którą pracowaliśmy nastąpiła przełomowa zmiana. Mogę tylko polecić, nawet jeśli ktoś tego nie rozumie. Magda z całą rodziną jesteśmy Ci wdzięczni za pomoc i realne efekty.
Magda oczyszczała mój biznes kilka miesięcy temu. Przekazała mi mnóstwo informacji, a najcenniejsze było zrozumienie przyczyn, dlaczego nie szło mi w moim biznesie. Magda powiedziała mi też, że niektóre zmiany przyjdą wcześniej, a inne później i dokładnie tak się stało. Dosłownie co do tygodnia. Teraz mimo tzw. trudnych czasów wszystko u mnie płynie. Każdego dnia mam nowych klientów i sama emanuję zupełnie inną energią niż kiedyś, za co jestem bardzo wdzięczna. Stosuję się też do wskazówek i niektóre z nich stały się moimi codziennych rytuałami. 
Bardzo polecam! Jestem pod wrażeniem tego, co się zadziało po spotkaniach z Magdą. Teraz już rozumiem, jak blokady energetyczne wpływały na moje życie i wiem, jak nie popełniać błędów, przez które straciłam wiele lat życia. A po prostu szukałam nie tam gdzie trzeba. Wszystko w sedno, czasem do bólu prawdziwie, ale najważniejsze, że skutecznie. 
Jestem bardzo wdzięczny za wszystko, co do mnie przyszło po pracy z Magdą. A najlepsze rzeczy przychodzą przez najlepszych ludzi. Magdę polecił mi mój przyjaciel, który brał udział w Czytaniu Duszy u Magdy i widziałem jak go to odmieniło. Mój problem był bardziej złożony, więc skorzystałem z pakietu biznes. Gdy usłyszałem pierwsze wnioski Magdy, byłem w szoku. Przecież to niemożliwe, żeby wiedziała takie rzeczy, których nie mówiłem nawet swojej żonie! A jednak. Czasem takie usłyszenie prawdy wprost to jak lata świetlne w rozwoju. Dziś mogę powiedzieć, że odblokowałem się jako człowiek i jako przedsiębiorca. Dziękuję i będę polecać każdemu. 
Mój problem był bardzo delikatny i nie będę o tym pisać publicznie. Powiem tylko, że straciłam już wszelką nadzieję, że coś może się zmienić. I wtedy trafiłam do Madzi. Po jej trafnych spostrzeżeniach zorientowałam się, że nigdy nie szukałam źródła mojego problemu tam, gdzie mi wskazała. Zaczęłam się temu przyglądać i wszystko nagle stało się jasne, a mój problem dosłownie z dnia na dzień znikał. Dzisiaj jestem całkowicie wolna od tego problemu. Wiem też, że już nigdy nie chcę zawracać z tej ścieżki. Jestem osobą starszej daty i kiedyś powiedziałabym pewnie, że żałuję, że tak późno. Ale jak to mi Madzia wytłumaczyła, żal jest ciężarem dla serca, a ja zdecydowałam, że już nigdy więcej obciążania mojego cennego serca. Polecam serdecznie, z wdzięcznością, Madziu.
Magda, to co robisz jest dla mnie niezrozumiałe i niepojęte, ale ja już dawno przestałam ufać tylko mojej głowie! Tak się cieszę, że się zdecydowałam na ten krok, nie masz pojęcia. Chociaż pewnie masz 😉 Dzieje się, oj dzieje magia! Dziękuję Ci, wspaniała Kobieto!
Pierwszy raz dostałam tak kompleksową uwagę. To było wyjątkowe doświadczenie, intensywne i pełne zaskakujących wglądów. Efekty przyszły bardzo szybko. Jeśli jest się gotowym, to można doświadczyć zmiany kwantowej. Polecam wszystkim otwartym na te niezwykłe możliwości.
AGATA
MAREK J.
IWONA SZALABA
MARZENA
PRZEMEK TARCZYŃSKI
BOGUSIA
ALA
POOTHKA

Tu przeczytasz więcej opinii po sesjach 1:1