KURSY

Zobacz moje kursy online

Kursy online to coraz popularniejsza forma nauki, samorozwoju i zdobywania nowych kompetencji

Jak znaleźć miłość

Kurs dla singli
Czekasz na miłość swojego życia, ale ona wciąż nie nadchodzi? Masz wrażenie, że przydarzają Ci się wciąż te same pomyłki i tracisz już nadzieję, że cokolwiek może się zmienić? Znam to doskonale. Dlatego korzystając z całego swojego doświadczenia życiowego oraz narzędzi coachingowych, we współpracy z Life Architect stworzyłam wyjątkowy kurs online dla singli. Ten kurs kupisz na stronie Life Architect.

Jak być szczęśliwym

Praktyczny przewodnik
Zdarza ci się myśleć, że szczęście to stan dla wybranych? A może wydaje Ci się, że to chwilowa przyjemność, która przychodzi i odchodzi? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – bycia szczęśliwym można się nauczyć. I nie ma to nic wspólnego z tzw. pozytywnym myśleniem. Wystarczy Ci 15 dni, by całkowicie zmienić swoje podejście i sprawić, że szczęście na dobre rozgości się w Twoim życiu. Ten kurs kupisz na stronie Life Architect.

Samodzielni Rodzice

Kurs dla rodziców po rozstaniach
Jesteś rodzicem i zastanawiasz się, jak stanąć na nogi po rozstaniu? Sprawdź ten kurs stworzony przez coacha i samodzielną mamę. Dzięki niemu ułożysz życie na nowo, na trwałych i zdrowych fundamentach. I przede wszystkim – na swoich zasadach. 

Poznaj opinie osób, które skorzystały z kursów

Na każdy dzień kursu przygotowane jest nagranie, w którym Magda robi wprowadzenie do tematu dnia, oraz ćwiczenia do pracy własnej. Spokojny, ciepły głos Magdy, szczere dzielenie się własnymi doświadczeniami, pełne akceptacji i wyrozumiałości nastawienie do słuchacza urzekły mnie tak bardzo, że zdecydowałam się poprosić Magdę o indywidualne sesje coachingowe.

Aga G.

Kurs warty polecenia! Dużo rewelacyjnych ćwiczeń coachingowych. Nie zdradzę wszystkiego, bo to tak, jakby zdradzić zakończenie świetnego filmu. Najlepszą recenzją niech będzie to, że po kursie zdecydowałem się zaangażować p. Magdę w dalsze prowadzenie mnie w kierunku zmian na lepsze. Mało osób może poszczycić się tym, że od początku budzą takie zaufanie.

Piotr K.

Wspierająca, pełna wiary i entuzjazmu prowadząca – właściwa osoba we właściwym miejscu. Dobrze dobrane ćwiczenia, faktycznie kurs jest uniwersalny, dobry dla każdego bez względu na ilość doświadczeń.

Sara

Kurs ten oceniam bardzo pozytywnie. Ciepła i sympatyczna Magda w bardzo jasny sposób opowiada o rzeczach trudnych, istotnych, ale często nieuświadomionych, dotyczących naszych relacji z innymi. Posiada niesamowitą wiedzę popartą doświadczeniem, którą potrafi przekazać w jasny i zrozumiały sposób.

Aneta T.

 

Kurs jest genialny w swojej prostocie, zwraca uwagę na rzeczy, które na co dzień umykają naszej uwadze. Odpowiada na powierzchowne postrzeganie związków i miłości, uważam, że jest to szczególnie cenna część kursu.

David P.