Wakacje w Wolimierzu, 2018

Jesteś samodzielnym rodzicem?

Jedź z nami na wakacje! W programie warsztaty coachingowe dla rodziców i warsztaty kreatywne dla dzieci
last minute

 

Jesteś tatą? Jesteś mamą? Samodzielnie wychowujesz dzieci? Ten wyjazd jest dla Ciebie.

Wyobraź sobie spokojne miejsce z dala od zgiełku miasta, w którym całkowicie odpoczniesz od obowiązków. Miejsce, w którym rano będzie budzić Cię śpiew ptaków, a na stole czekać pożywne śniadanie. W tym miejscu zadbamy o Ciebie, stwarzając Ci miejsce do samorozwoju i przestrzeń do regeneracji sił na łonie natury.

Podczas tych kilku dni rozwiążesz najważniejsze problemy, które od dawna nosisz na swoich barkach. Każdego dnia weźmiesz udział w warsztatach dla samodzielnych rodziców, przygotowanych z myślą o Tobie. Program warsztatów został opracowany przez coacha i samodzielną mamę, dla rodziców po rozstaniach, wychowujących dzieci w pojedynkę lub na zmianę z drugim rodzicem. 

Zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.  Liczymy na różne perspektywy poznawcze. Jesteśmy otwarci na Wasze historie i punkty widzenia.

Ty i Twoje dziecko zasługujecie na wartościowy odpoczynek.

DLACZEGO WARTO?

Zrobisz coś dobrego dla siebie
Rodzic, który chce być wsparciem dla swojego dziecka, najpierw powinien zadbać o siebie.
Nie bez powodu w samolotach instruują nas, żeby maskę tlenową założyć najpierw sobie, a dopiero potem dziecku.
Podczas tych wakacji możesz zadbać o swoje potrzeby. Pod okiem doświadczonych trenerów, zrobisz krok milowy w rozwoju osobistym – zarówno jako dorosły, jak i rodzic.
W te wakacje naprawdę masz szansę nadrobić zaległości i:
– odpocząć w otoczeniu przepięknych polskich gór i lasów
– zrobić mentalne porządki
– spotkać innych rodziców w podobnej sytuacji
– nauczyć się czegoś nowego i zadbać o swój rozwój.
Zapraszamy rodziców z dziećmi. Jeśli chcesz przyjechać bez dziecka, również jest to możliwe. Będziesz mieć więcej czasu dla siebie, co również może przełożyć się na dodatkowe możliwości pogłębienia pracy własnej.
Zrobisz coś dobrego dla swojego dziecka
Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci.
Nasze dzieci potrzebują towarzystwa mądrych opiekunów i przewodników, a nie wiecznie przemęczonych, zabieganych i sfrustrowanych dorosłych.
Podczas tych wakacji możesz zrobić coś, co wesprze Cię w roli rodzica i da Ci konkretne narzędzia do polepszenia swojego życia. Masz szansę podarować również swojemu dziecku wartościowy czas w gronie innych dzieci. 
W czasie warsztatów dla rodziców dzieci będą miały zapewnioną wspaniałą opiekę – przez kilka godzin dziennie czas zorganizuje im kreatywna terapeutka integracji sensorycznej i pedagog specjalny z Pracowni Ditero. W planach wiele atrakcji, m.in. animacje muzyczne i teatralne, zajęcia plastyczne, spotkania ze zwierzętami i inne. 
W gospodarstwie jest wiele udogodnień dla dzieci. Duże podwórko zachęca do swobodnej zabawy w czasie wolnym.

O warsztatach

Program składa się z 3 modułów

JA – DOROSŁY

dorosła

JA – RODZIC

2

JA I MOJE DZIECKO

mama

Jakie korzyści odniesiesz?

Po udziale w warsztatach
  • będziesz lepiej rozumieć zmiany, które zaszły w Twoim życiu
  • poznasz skuteczne metody radzenia sobie z trudnymi emocjami
  • na nowo odkryjesz siebie w roli samodzielnego rodzica
  • zwiększysz uważność na swoje potrzeby i kontakt ze sobą
  • poznasz różne techniki medytacyjne
  • wzmocnisz swoje kompetencje komunikacyjne (zarówno w kontakcie ze sobą, jak i ze światem)
  • dowiesz się, jak budować autentyczne i wartościowe relacje, np. ze swoim dzieckiem czy nowym partnerem
  • nauczysz się, jak lepiej wykorzystywać swoje zasoby zgodnie ze swoim życiowym potencjałem.

Zarezerwuj swój pobyt: magdalena@samodzielnirodzice.com lub +48 507 058 565

Poznaj szczegóły wyjazdu

Miejsce, oferta, terminy i budżet
Wolimierz

O MIEJSCU

Husky Farm, Wolimierz
AGROTURYSTYKA
Gospodarstwo agroturystyczne Husky Farm położone jest w sercu Sudetów, w uroczej miejscowości Wolimierz. Cisza, spokój, śpiew ptaków, świeże powietrze, basen dla dzieci na terenie gospodarstwa, ogromne podwórko do zabaw, pyszne jedzenie, komfortowe pokoje z łazienkami, grill itp. – tak w skrócie wyglądają okoliczności przyrody, w których będziemy odpoczywać.
NOCLEG
W Husky Farm znajdują się pokoje modułowe, których konfigurację dopasujemy do ostatecznej ilości uczestników oraz do potrzeb konkretnych rodziców i ich dzieci.
WYŻYWIENIE
Nasi gospodarze słyną z gościnności. Zapewnią nam przepyszne posiłki, przygotowywane z lokalnych produktów. Posiłki serwowane na miejscu (śniadania, przekąski owocowe, obiadokolacje) zawarte są w cenie pobytu. Dla chętnych również w wersji wege (daj nam znać przy zapisie).
DOJAZD
Dojazd na miejsce we własnym zakresie.
Dokładny adres:  Husky Farm, 59-820 Wolimierz 51

O OFERCIE

Nasza unikalna propozycja
Na naszą unikalną propozycję składają się:
– warsztaty coachingowe dla samodzielnych rodziców
– nocleg
– wyżywienie
– zorganizowany, wartościowy czas dla dzieci pod prowadzeniem kreatywnej i doświadczonej terapeutki integracji sensorycznej
– możliwość nauki gry na bębnach (w cenie)
– możliwość skorzystania z indywidualnych sesji coachingowych i mentoringowych (dodatkowo płatnych).
WARSZTATY COACHINGOWE
To moduł dla samodzielnych rodziców. Zajęcia prowadzone są w przyjacielskiej atmosferze, przez coacha i autorkę programu Samodzielni Rodzice, Magdalenę Gołdę – oraz coacha i samodzielnego tatę, Marcina Gawińskiego. Zyskamy więc dwie perspektywy, kobiecą i męską. Warsztaty inspirowane są: NVC, neurobiologią, psychologią procesu, antropozofią i MBSR. 
Dzięki udziałowi w warsztatach lepiej zrozumiesz zmiany, które zaszły w Twoim życiu, nauczysz się lepiej wykorzystywać swoje zasoby i na nowo odkryjesz siebie-dorosłego i siebie-rodzica. 
DLA DZIECI
Na terenie gospodarstwa są różne atrakcje: duże podwórko, basen, minigolf, boisko do siatkówki, z których można swobodnie korzystać w czasie wolnym.
W czasie warsztatów dla rodziców, dzieci będą  pod opieką kreatywnej i doświadczonej terapeutki integracji sensorycznej i pedagoga specjalnego, która doskonale rozumie potrzeby dzieci w tym wieku i potrafi je profesjonalnie wspierać w ich rozwoju. Program przewiduje zajęcia muzyczne, teatralne i plastyczne oraz zabawy w terenie.

Ze względu na formułę zajęć zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 5-12 lat.
warsztaty
jabłko

TERMINY I BUDŻET

Zarezerwuj swoje miejce
TERMIN
16-22 sierpnia
BUDŻET
Rodzic: 1490 zł – UWAGA! CENA LAST MINUTE 1267 ZŁ
Dziecko 5-12 lat: 670 zł
(ze względu na formułę opieki na miejscu, zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 5-12 lat)
CENA ZAWIERA:
– śniadania
– owocowe przekąski i napoje w czasie warsztatów
– obiadokolacje
– 6 noclegów w uroczym gospodarstwie agroturystycznym
– 5 dni warsztatów coachingowych dla rodziców
– 5 dni x kilka godzin dziennie zorganizowanej, wartościowej zabawy dla dzieci.
Przy zapisie pobieramy zaliczkę:
300 zł / dorosły i 150 zł / dziecko
.
​​

Zobacz galerię zdjęć

Tu będziemy odpoczywać

Zarezerwuj miejsce: magdalena@samodzielnirodzice.com lub +48 507 058 565

O prowadzących

Magdalena Gołda & Marcin Gawiński

Magdalena Gołda

Coach, trenerka rozwoju osobistego, blogerka. Pomaga rodzicom po rozstaniu ułożyć sobie życie. Autorka programu Samodzielni Rodzice. Pomysłodawczyni pierwszego w Polsce obozu dla samodzielnych rodziców i ich dzieci. W coachingu zajmuje się głównie relacjami, komunikacją i kreatywnością. Autorka kilku kursów online o tej tematyce. Samodzielna mama 9-letniego Franka. Nie wyobraża sobie odpoczynku bez ruchu, natury i muzyki. Gra na afrykańskich bębnach, tańczy tango, medytuje, jeździ na rowerze, staje na głowie.

Marcin Gawiński

Coach, mentor, facylitator, trener rozwoju osobistego. Od 9 lat związany ze światem edukacji, między innymi jako współzałożyciel niepublicznego przedszkola Ekoludek oraz Pracowni Edukacyjnej Rozwijalnia. Na co dzień pracuje z liderami, wzmacniając ich w szeroko pojętym rozwoju osobistym i zawodowym. Wprowadza duchowość i człowieczeństwo do biznesu. Samodzielny tata 7-letniej Lenki i 12-letniej Zuzi. Interesuje się zdrowym stylem życia, komunikacją interpersonalną, neurobiologią i rozwojem osobistym. Jego pasją jest gra na bębnach afrykańskich.

Zobacz, co mówią moi klienci

Oni byli ze mną na obozie rok temu

Przez tydzień znajdowałam się wśród cudownych kobiet, które dały mi siłę i motywację do dalszej pracy nad sobą. Zobaczyłam też moje dziecko w zupełnie innej formule – to początek bycia samodzielną mamą, które będzie radością.

Edyta G.

Istotne było dla mnie poznanie osób, które są w podobnym, co ja, miejscu. Warsztat nie rozwiązał mojego problemu, ale dał mi umiejętności do jego rozwiązania. Warto było wziąć w nim udział – był to najlepszy czas od miesięcy.

Agnieszka L.

Miałam przyjemność gościć na warsztatach dla Samodzielnych Rodziców. To była najlepsza inwestycja jaką ostatnio poczyniłam! Warsztaty były zorganizowane perfekcyjnie. W pięknym miejscu, z cudownymi kobietami i ich superdzieciakami. Razem z moim synkiem przeżyliśmy niezapomniane chwile. Na warsztatach nauczyłam się, jak rozmawiać z dziećmi, jak ich słuchać i nie oceniać. Polecam każdemu.

Natalia M.

Dlaczego to robię?

Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci
Nazywam się Magdalena Gołda i jestem autorką programu Samodzielni Rodzice. Jestem też coachem. I samodzielną mamą.
​Postanowiłam stworzyć warsztaty, z jakich ja sama chętnie bym skorzystała, gdybym miała taką możliwość w przeszłości.
Dzięki temu do wielu wniosków doszłabym szybciej i nie popełniła kosztownych błędów. Ty nie musisz ich popełniać – możesz sięgnąć po gotowe narzędzia i skorzystać z profesjonalnego wsparcia coachingowego.

Wierzę, że rodzice szczęśliwi mają większe szanse wychować szczęśliwe dzieci niż ci sfrustrowani, zmęczeni i zdesperowani. Stworzenie oferty przeznaczonej wyłącznie dla Samodzielnych Rodziców to mój mały wkład w to, by na świecie było więcej szczęśliwych rodziców i szczęśliwych dzieci.

O Samodzielnych Rodzicach w mediach

Zobacz i posłuchaj – audycje TV i radio, w których byłam gościem
TVP 2, Pytanie na Śniadanie, na zaproszenie Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela. 27.09.2017
 
 

 

W audycji Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom, na zaproszenie Joanny Ficińskiej. 8.03.2018

 

Zobacz, co działo się rok temu

ZAREZERWUJ SWOJE WAKACJE JUŻ DZIŚ!

Poleć innym rodzicom

Zastanów się, czy znasz kogoś, kogo Obóz dla Samodzielnych Rodziców i Dzieci mógłby zainteresować. Jeśli znasz takich rodziców, udostępnij im ten link.
samodzielnirodzice.com
magdalena@samodzielnirodzice.com
+48 507 058 565