Samodzielni Rodzice

Kim jest Samodzielny Rodzic?

Jesteś jednym z nich?

Samodzielny rodzic wychowuje dzieci w pojedynkę lub na zamianę z drugim rodzicem. Ma za sobą rozstanie i układa swoje życie na nowo. Takich matek i ojców jest w Polsce coraz więcej.

Kiedy zmienia się wszystko...

Kiedy zmienia się wszystko, łatwo jest się pogubić. Jeszcze przed chwilą obok Ciebie był ktoś, na kim można się oprzeć, a dziś ze wszystkim musisz radzić sobie samodzielnie. 
Jak być wspierającym rodzicem, szczęśliwym dorosłym, awansować, kiedyś się zakochać?
Na razie to wszystko może wydawać się nierealne. Ale uwierz: to może być Twoim udziałem. Musisz tylko dokonać wyboru:
Wybieram stanie w miejscu i narzekanie.

Wybieram wzięcie odpowiedzialności za swoje życie i ułożenie go na nowo. Na swoich zasadach.

Mogę Ci pomóc

Jestem autorką programu Samodzielni Rodzice. Jestem też certyfikowanym coachem. I samodzielną mamą.
Nazywam się Magdalena Gołda. Postanowiłam stworzyć program coachingowy, z jakiego ja sama chętnie bym skorzystała, gdybym miała taką możliwość w przeszłości. Dzięki temu do najważniejszych wniosków doszłabym szybciej. Z całą pewnością nie popełniłabym też kosztownych błędów.
Ty nie musisz ich popełniać – możesz sięgnąć po gotowe narzędzia. Możesz skorzystać z mojej wiedzy i profesjonalnego wsparcia coachingowego.
Zobacz, jak wiele możesz zyskać.

Nie wiesz, od czego zacząć?

Uporządkuj swoje życie w obszarach, które na co dzień są najistotniejsze

JA – DOROSŁY

2

JA – RODZIC

2

JA I MOJE DZIECKO

1

Program Samodzielni Rodzice

Zobacz, co się zmieni, gdy skorzystasz z coachingu
  • będziesz lepiej rozumieć zmiany, które zaszły w Twoim życiu
  • odzyskasz wiarę we własne możliwości
  • nauczysz się, jak lepiej wykorzystywać wszystkie swoje zasoby
  • nawiążesz głębszą relację ze swoimi dziećmi
  • na nowo odkryjesz siebie w roli rodzica
  • lepiej ułożysz relacje z drugim rodzicem swojego dziecka
  • odkryjesz swój własny sposób na czerpanie z życia więcej radości
  • lepiej się zorganizujesz i zyskasz więcej czasu dla siebie i dla swoich  bliskich
  • dowiesz się, jak budować szczere, autentyczne i wartościowe relacje, np.  z nowym partnerem.

Zobacz, co mówią moi klienci

Oni skorzystali z coachingu ze mną

Przez tydzień znajdowałam się wśród cudownych kobiet, które dały mi siłę i motywację do dalszej pracy nad sobą. Zobaczyłam też moje dziecko w zupełnie innej formule – to początek bycia samodzielną mamą, które będzie radością.

Edyta G.

Istotne było dla mnie poznanie osób, które są w podobnym, co ja, miejscu. Warsztat nie rozwiązał mojego problemu, ale dał mi umiejętności do jego rozwiązania. Warto było wziąć w nim udział – był to najlepszy czas od miesięcy.

Agnieszka L.

Miałam przyjemność gościć na warsztatach dla Samodzielnych Rodziców i muszę przyznać, że była to najlepsza inwestycja jaką ostatnio poczyniłam  Warsztaty były zorganizowane perfekcyjnie. W pięknym miejscu, z cudownymi kobietami i ich superdzieciakami. Razem z moim synkiem przeżyliśmy niezapomniane chwile. Na warsztatach nauczyłam się jak rozmawiać z dziećmi, jak ich słuchać i nie oceniać. Polecam każdemu.

Natalia M.

Solidne podstawy

Skorzystaj z najnowszej wiedzy o relacjach w rodzinie
Program opiera się na skutecznych i sprawdzonych narzędziach coachingowych. Korzystam też z założeń komunikacji bez przemocy (NVC) wg amerykańskiego psychologa Marshalla Rosenberga oraz metodologii duńskiego psychoterapeuty i pedagoga Jespera Juula. Dzięki temu masz dostęp do niezwykle efektywnych metod wypracowanych przez najwybitniejszych specjalistów.
Założenia tych metod łączę z własnymi, autorskimi pomysłami i samodzielnie układam programy oraz warsztaty, które nieustannie doskonalę w oparciu o informację zwrotną od uczestników. Współpracuję również z innymi coachami, psychologami i edukatorami, by móc zaproponować Samodzielnym Rodzicom wartościową, jedyną w swoim rodzaju profesjonalną pomoc. ​

Jak możesz skorzystać z programu

Wybierz dogodną dla siebie formułę
3_3_orig

Sesje indywidualne

W każdej chwili zapraszam Cię na indywidualne sesje coachingowe w Warszawie lub Trójmieście. Możemy również pracować online, np. przez Skype. Dzięki sesjom odzyskasz wiarę w siebie. Pomogę Ci stanąć na nogi po rozstaniu i ponownie czerpać z życia pełnymi garściami. Jeśli chcesz umówić się na sesję, skontaktuj się ze mną.

Warsztaty stacjonarne

Kilka razy w roku organizuję warsztaty, które składają się z 3 modułów. To 3 spotkania średnio co 2 tygodnie, w grupie samodzielnych rodziców. Takie warsztaty mają ogromną moc. Dzięki nim poczujesz siłę grupy i jej wsparcie. Metody warsztatowe i coachingowe, które poznasz, pomogą Ci rozwiązać większość problemów samodzielnego rodzicielstwa.
warsztaty_orig
warsztaty

Obozy rodzinne

Podczas wakacji organizuję obozy rodzinne, połączone z warsztatami coachingowymi dla rodziców i zajęciami przyrodniczymi dla dzieci. Jeśli chcesz jechać z nami na następny obóz, daj mi o tym znać.

Warsztaty weekendowe

Jedź z grupą fantastycznych mam i ojców na weekendowe warsztaty coachingowe, przeznaczone specjalnie dla rodziców samodzielnie wychowujących dzieci. Jeśli interesuje Cię taki wyjazd, daj mi o tym znać.
1_6

Dlaczego to robię?

Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci

 

Wierzę, że rodzice szczęśliwi mają większe szanse wychować szczęśliwe dzieci niż ci sfrustrowani, zmęczeni i zdesperowani. Stworzenie oferty przeznaczonej wyłącznie dla Samodzielnych Rodziców to mój mały wkład w to, by na świecie było więcej szczęśliwych rodziców i szczęśliwych dzieci.

W grupie raźniej

Kiedy zaczęłam zajmować się coachingiem, stało się dla mnie jasne, że chcę pomagać osobom, których problemy dobrze rozumiem. Ja również jestem  samodzielną mamą.
Dobrze znam świat samodzielnych rodziców. Są wśród nich moi coachingowi klienci, ale także przyjaciele, znajomi, mój życiowy partner. Oprócz wyzwań, jakie stoją przed każdą mamą i każdym tatą, samodzielny rodzic napotyka wiele innych trudności.
Nie mając wiedzy o tym, jak działają różnego rodzaju mechanizmy psychologiczne, ciężko sobie poradzić.

Coaching to nie terapia

Czasem rodzice po rozstaniu trafiają do gabinetów psychologów, będąc zupełnie zdrowymi, bo nie wiedzą, że istnieją jeszcze inne formy pomocy.
Osobie zdrowej, a jedynie nieco pogubionej na życiowym zakręcie, coaching może być dużo bardziej przydatny niż długotrwała terapia, ponieważ jest formą pomocy krótkoterminowej, dopasowanej do Twojego tu i teraz.
Istotą mojego programu dla Samodzielnych Rodziców jest stworzenie przestrzeni, która będzie dla nich wspierająca w każdej z dziedzin życia.

Masz szansę zbudować swoje życie na nowo

Zrób to z profesjonalnym wsparciem coacha – na porządnym gruncie, konstruktywnych emocjach i satysfakcjonujących relacjach.

Poleć innym rodzicom

Zastanów się, czy znasz kogoś, kogo mój program dla Samodzielnych Rodziców mógłby zainteresować. Jeśli znasz takich rodziców, udostępnij im ten link lub podaj im moje dane kontaktowe. Dzięki temu może właśnie pomożesz osobie, która teraz tego bardzo potrzebuje.
samodzielnirodzice.com
magdalena@samodzielnirodzice.com
+48 507 058 565