Samodzielni Rodzice

Kim jest Samodzielny Rodzic?

Jesteś jednym z nich?

Samodzielny rodzic wychowuje dzieci w pojedynkę lub na zmianę z drugim rodzicem. Ma za sobą rozstanie i układa swoje życie na nowo. Takich matek i ojców jest w Polsce coraz więcej.

Kiedy zmienia się wszystko...

Kiedy zmienia się wszystko, łatwo jest się pogubić. Jeszcze przed chwilą obok Ciebie był ktoś, na kim można się oprzeć, a dziś ze wszystkim musisz radzić sobie samodzielnie. 
Jak być wspierającym rodzicem, szczęśliwym dorosłym, awansować, kiedyś się zakochać?
Na razie to wszystko może wydawać się nierealne. Ale uwierz: to może być Twoim udziałem.

Mogę Ci pomóc

Jestem autorką programu Samodzielni Rodzice. Jestem też certyfikowanym coachem. I samodzielną mamą.
Nazywam się Magdalena Gołda. Postanowiłam stworzyć program coachingowy, z jakiego ja sama chętnie bym skorzystała, gdybym miała taką możliwość w przeszłości. Dzięki temu do najważniejszych wniosków doszłabym szybciej. Z całą pewnością nie popełniłabym też kosztownych błędów.
Ty nie musisz ich popełniać – możesz sięgnąć po gotowe narzędzia. Możesz skorzystać z mojej wiedzy i profesjonalnego wsparcia coachingowego.

Zobacz, jak wiele możesz zyskać

Skorzystaj z gotowego kursu online dla rodziców po rozstaniach i rozwodach
 

Nie wiesz, od czego zacząć?

Uporządkuj swoje życie w obszarach, które na co dzień są najistotniejsze

JA – DOROSŁY

2

JA – RODZIC

2

JA I MOJE DZIECKO

1

Program Samodzielni Rodzice

Zobacz, co się zmieni, gdy skorzystasz z coachingu
  • będziesz lepiej rozumieć zmiany, które zaszły w Twoim życiu
  • odzyskasz wiarę we własne możliwości
  • nauczysz się, jak lepiej wykorzystywać wszystkie swoje zasoby
  • nawiążesz głębszą relację ze swoimi dziećmi
  • na nowo odkryjesz siebie w roli rodzica
  • lepiej ułożysz relacje z drugim rodzicem swojego dziecka
  • odkryjesz swój własny sposób na czerpanie z życia więcej radości
  • dowiesz się, jak budować szczere, autentyczne i wartościowe relacje, np.  z nowym partnerem.

Dlaczego to robię?

Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci

Wierzę, że rodzice szczęśliwi mają większe szanse wychować szczęśliwe dzieci niż ci sfrustrowani, zmęczeni i zdesperowani. Stworzenie oferty przeznaczonej wyłącznie dla Samodzielnych Rodziców to mój mały wkład w to, by na świecie było więcej szczęśliwych rodziców i szczęśliwych dzieci.

Szybkie rezultaty

Sprawdzone na sobie metody coachingowe
Doskonale wiem, na jakie trudności, oprócz zwyczajnych wyzwań, jakie stoją przed każdą mamą i każdym tatą, napotyka samodzielny rodzic. Sama jestem jednym z nich.
Czasem rodzice po rozstaniu trafiają do gabinetów psychologów na długotrwałą terapię, będąc zupełnie zdrowymi, bo nie wiedzą, że istnieją jeszcze inne formy pomocy.
.
Osobie zdrowej, a jedynie pogubionej na życiowym zakręcie, coaching może przynieść natychmiastowe pozytywne efekty. Doświadczyłam ich sama na sobie.
Coaching jest formą pomocy krótkoterminowej, dopasowanej do Twoich aktualnych wyzwań. Z sesji na sesj rozwiązujesz kolejne problemy i od razu wprowadzasz zmiany tam, gdzie ich najpilniej potrzebujesz.​

Zobacz, co mówią moi klienci

Oni skorzystali z coachingu ze mną

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić warsztaty wszystkim samodzielnym rodzicom. Jestem pozytywnie zaskoczona empatią i zrozumieniem, z jakimi się spotkałam.  Jednak najważniejszą sprawą było dla mnie to, że po codziennych warsztatach wciąż doświadczało się wsparcia od prowadzących spotkania, jak i wszystkich uczestników. 

Karolina C.

Przez tydzień znajdowałam się wśród cudownych kobiet, które dały mi siłę i motywację do dalszej pracy nad sobą. Zobaczyłam też moje dziecko w zupełnie innej formule – to początek bycia samodzielną mamą, które będzie radością.

Edyta G.

Istotne było dla mnie poznanie osób, które są w podobnym, co ja, miejscu. Warsztat nie rozwiązał mojego problemu, ale dał mi umiejętności do jego rozwiązania. Warto było wziąć w nim udział – był to najlepszy czas od miesięcy.

Agnieszka L.

Miałam przyjemność gościć na warsztatach dla Samodzielnych Rodziców. To była najlepsza inwestycja jaką ostatnio poczyniłam! Warsztaty były zorganizowane perfekcyjnie. W pięknym miejscu, z cudownymi kobietami i ich superdzieciakami. Razem z moim synkiem przeżyliśmy niezapomniane chwile. Na warsztatach nauczyłam się, jak rozmawiać z dziećmi, jak ich słuchać i nie oceniać. Polecam każdemu.

Natalia M.

Jak możesz skorzystać z programu

Wybierz dogodną dla siebie formułę

Kurs online

Ten kurs online to natychmiastowa i niezwykle praktyczna pomoc. Forma kursu jest bardzo wygodna – możesz z niego skorzystać bez wychodzenia z domu. Zaledwie w ciągu 8 tygodni ułożysz swoje życie na nowo, na trwałych i zdrowych fundamentach. W cenie kursu moduł prawny z szablonami pism i omówieniem prawnika.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSIE.
kurs
3_3_orig

Sesje indywidualne

W każdej chwili zapraszam Cię na indywidualne sesje coachingowe w Warszawie i/lub przez Skype. Dzięki sesjom odzyskasz wiarę w siebie. Pomogę Ci stanąć na nogi po rozstaniu i ponownie czerpać z życia pełnymi garściami. Jeśli chcesz umówić się na sesję, skontaktuj się ze mną.

Warsztaty stacjonarne

Kilka razy w roku organizuję warsztaty. To ok. 3-godzinne spotkania w grupie samodzielnych rodziców obu płci, takich jak Ty. Takie warsztaty mają ogromną moc. Dzięki nim poczujesz siłę grupy i jej wsparcie. Metody warsztatowe i coachingowe, które poznasz, pomogą Ci rozwiązać większość problemów samodzielnego rodzicielstwa. Daj mi znać, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnych warsztatach.
warsztaty_orig
warsztaty

Obozy wakacyjne

Podczas wakacji organizuję wyjazdy rodzinne, połączone z warsztatami coachingowymi dla rodziców. Jeszcze nie ma informacji o wakacjach 2019.

Warsztaty weekendowe

Jedź z grupą fantastycznych mam i ojców na weekendowe warsztaty coachingowe, przeznaczone specjalnie dla rodziców samodzielnie wychowujących dzieci. Jeśli interesuje Cię taki wyjazd, daj mi o tym znać.
1_6

Masz szansę zbudować swoje życie na nowo

Zrób to z profesjonalnym wsparciem coacha – na porządnym gruncie, konstruktywnych emocjach i satysfakcjonujących relacjach.

Poleć innym rodzicom

Zastanów się, czy znasz kogoś, kogo mój program dla Samodzielnych Rodziców mógłby zainteresować. Jeśli znasz takich rodziców, udostępnij im ten link lub podaj im moje dane kontaktowe. Dzięki temu może właśnie pomożesz osobie, która teraz tego bardzo potrzebuje.
samodzielnirodzice.com
halo@magdalenagolda.com
+48 22 122 81 62