O mnie

Nazywam się Magdalena Gołda

Jestem certyfikowanym coachem MLC

Specjalizuję się w coachingu rodzicielskim, relacji i komunikacji. Ponadto pomagam swoim klientom w wyborze ścieżki zawodowej, odkrywaniu własnego potencjału i uwalnianiu kreatywności.

Zatrudnij profesjonalnego coacha

Zaskoczy Cię, jak wiele możesz zmienić z moją pomocą
Dzięki mojemu profesjonalnemu przygotowaniu do swojej dyspozycji będziesz mieć porcję solidnej wiedzy i doświadczenia, które zdobyłam w ramach programu Multi-Level Coaching, akredytowanego przez Izbę Coachingu, a następnie w toku własnej praktyki coachingowej.
Do tego dochodzą lata spędzone na samodzielnym rozwoju, dodatkowych szkoleniach oraz poszukiwaniu skutecznych narzędzi w obszarze psychologii i neurolingwistyki.
W życiu i pracy bliska jest mi idea bezprzemocowego rozwiązywania konfliktów i porozumiewania się (NVC, czyli Nonviolent Communication). W tym zakresie ukończyłam szkolenie Porozumienie bez Przemocy w życiu i rodzinie u certyfikowanej trenerki NVC, Joanny Berendt. Do założeń NVC sięgam także podczas sesji coachingowych i chętnie dzielę się nimi z moimi klientami.
Do pracy z Klientami wnoszę indywidualne podejście – jeśli z niego skorzystasz, przekonasz się, jak wykorzystanie technik medytacyjnych (np. MBSR, czyli Mindfulness-Based Stress Reduction) w połączeniu z narzędziami coachingowymi może wpłynąć na poprawę jakości Twojego życia.
W zakresie coachingu i rozwoju osobistego współpracuję ze znanym coachem, Michałem Pasterskim i jego firmą szkoleniową, Life Architect.
Oprócz coachingu, zajmuję się pisaniem. Piszę bloga, jestem też współautorką innych blogów, jak również felietonistką kilku portali związanych z tematyką rodzicielską i rozwojem osobistym. Pasjonują mnie badania nad mózgiem, kreatywność oraz neurolingwistyka, więc często o tym piszę. Przywiązuję ogromną wagę do tego, jak słowa wpływają na rzeczywistość.

Poznaj opinie moich Klientów

Zakładanie własnego biznesu to więcej niż zmiana pracy. To zmiana stylu życia, wartości, przyzwyczajeń. Dzięki spotkaniom z Magdą łatwiej było mi spojrzeć na to, co się dzieje i wyciągnąć wnioski. Szczególnie wdzięczna jestem za stuprocentową uwagę i szacunek. Magda to coach z powołania i pasji, a do tego wspaniała i mądra kobieta. Polecam. Edyta K.

Niesamowite, ile energii, pasji i zaangażowania kryje się w jednej osobie. Podczas sesji coachingowej otrzymałem trafne uwagi co do mojej kariery i konkretne wskazówki co do dalszego działania. Myślę, że każda osoba powinna chociaż raz w życiu skorzystać z usług coacha. To naprawdę działa! Zdecydowanie polecam. Paweł K.

Magda bardzo mi pomogła w lepszym zrozumieniu samej siebie jako matki i kobiety. To coach z wielkim serduchem i wielką empatią do ludzi, stanowcza i konkretna, ciepła, wrażliwa i megaenergetyczna. Polecam każdemu. Natalia M.

Sama o sobie

Gdybym miała uzupełnić opinie moich Klientów i sama opisać się jednym zdaniem, byłoby to: uwielbiam uczyć się nowych rzeczy. Dzięki temu mam w życiu większy wybór.
Jestem osobą multipotencjalną – pasjonuje mnie wiele dyscyplin. Mnóstwo razy byłam początkująca w danej dziedzinie, dlatego doskonale wiem, jak to jest uczyć się czegoś nowego od początku i przechodzić przez różne fazy kompetencji.
Ta wiedza przydaje mi się na warsztatach i sesjach, które prowadzę. Wiem, jak ważne jest odpowiednie podejście, kreatywne metody prezentowania treści i dobra atmosfera.

Wykształcenie

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego zaświadcza, że jestem filologiem polskim ze specjalizacją animacja kultury i literaturoznawstwo. Jednak nigdy nie byłam zatrudniona w swoim zawodzie.
W czasach studenckich pracowałam w brytyjskim przedszkolu, warszawskim kinie, byłam barmanką we włoskiej restauracji, pomocnicą piekarza na przedmieściach Londynu, stażystką w „Przekroju” i „Życiu Warszawy”, HR managerem w znanym wydawnictwie, redaktorem kreatywnym i copywriterką w kilku agencjach reklamowych. Dzięki tym różnorodnym doświadczeniom przekonałam się, że z każdym można się porozumieć. I wciąż przekonuję się, że to możliwe.

Poznaj mnie prywatnie

Zobacz, skąd czerpię energię do działania
Jestem samodzielną mamą. Kiedy pożegnałam się z perfekcjonizmem, odetchnęłam z ulgą, a moje życie zmieniło się na lepsze. Teraz jestem mamą wystarczająco dobrą dla mojego 8-letniego syna.
Jestem molem książkowym, pasjonatką jogi i bębniarą. Uwielbiam gotować i podróżować. Kocham muzykę i wszystko, co pozwala mi wprawić ciało w ruch. Równie wysoko cenię sobie nicnierobienie i kompletny bezruch.
Wyżywam się kreatywnie. W duecie z ilustratorką Martą Słyk tworzę teksty do rysunków. Możesz je obejrzeć i nabyć tutaj.

Zajrzyj na mój blog

Znajdziesz tam wiele inspirujących artykułów, które możesz wykorzystać w swoim rozwoju osobistym.