O mnie

Nazywam się Magdalena Gołda

Jestem certyfikowanym coachem MLC

Specjalizuję się w coachingu rodzicielskim, relacji i komunikacji. Ponadto pomagam swoim klientom w wyborze ścieżki zawodowej, odkrywaniu własnego potencjału i uwalnianiu kreatywności.

Zatrudnij profesjonalnego coacha

Zaskoczy Cię, jak wiele możesz zmienić z moją pomocą
W życiu i pracy bliska jest mi idea bezprzemocowego rozwiązywania konfliktów i porozumiewania się (NVC, czyli Nonviolent Communication). W tym zakresie ukończyłam szkolenie Porozumienie bez Przemocy w życiu i rodzinie u certyfikowanej trenerki NVC, Joanny Berendt.
Zdobytą wiedzą dzielę się z moimi klientami. Na sesjach i warsztatach wyposażam ich w narzędzia, dzięki którym stają się coraz bardziej kompetentnymi rodzicami, pracownikami, partnerami. Dzięki poznaniu swoich potrzeb zyskują też coraz lepszy kontakt z samymi sobą.
Korzystam również z technik medytacyjnych (np. MBSR, czyli Mindfulness-Based Stress Reduction), które w połączeniu z narzędziami coachingowymi przynoszą doskonałe rezultaty. Moi klienci uczą się, jak panować nad swoją świadomością, stają się spokojniejsi, cierpliwsi i po prostu szczęśliwsi.
Cenię sobie możliwość pracy zdalnej z moimi klientami i chętnie korzystam z narzędzi online.
Oprócz tradycyjnych sesji, Prowadzę również sesje online: przez czat, Skype i e-mail. 
Jestem też autorką dwóch kursów video online, z których możesz skorzystać bez wychodzenia z domu. Przygotowałam je we współpracy z firmą szkoleniową Life Architect (jej założycielem jest znany i ceniony coach, trener i terapeuta Michał Pasterski).
Obok coachingu zajmuje mnie pisanie. Piszę bloga, jestem też współautorką innych blogów, jak również felietonistką kilku portali związanych z tematyką rodzicielską i rozwojem osobistym.

Poznaj opinie moich Klientów

Jeśli mieliście kiedyś problem z podjęciem decyzji. Jeśli myśleliście kiedyś, że chcielibyście coś zmienić, ale się boicie. Jeśli macie uczucie, że coś Wam w życiu nie pasuje, ale nie potraficie nawet tego zdefiniować. Magda to świetny coach, który pomoże Wam usłyszeć siebie.

Katarzyna W.

Niesamowicie empatyczna osoba, ciepła, godna zaufania, a przede wszystkim profesjonalna. Potrafi słuchać i daje fajne, proste wskazówki. Kilka spotkań z Magdą sprawiło, że mogę bez problemu opisać i odnaleźć się w uczuciach, które towarzyszą mi w życiu codziennym.

Agnieszka S.

Magda pomogła mi napisać książkę – niby wszystko było gotowe, materiały zebrane, po seminariach konspekt gotowy ale … żeby napisać trzeba pisać – i właśnie w tym: motywacji, organizacji, wytrwałości, codziennej kontroli i miłej nienachalnej zachęcie Magda jest świetna! Dziękuję!

Janina P.

Sama o sobie

Gdybym miała uzupełnić opinie moich Klientów i sama opisać się jednym zdaniem, byłoby to: uwielbiam uczyć się nowych rzeczy. Dzięki temu mam w życiu większy wybór.
Jestem osobą multipotencjalną – pasjonuje mnie wiele dyscyplin. Mnóstwo razy byłam początkująca w danej dziedzinie, dlatego doskonale wiem, jak to jest uczyć się czegoś nowego od początku i przechodzić przez różne fazy kompetencji.
Ta wiedza przydaje mi się na warsztatach i sesjach, które prowadzę. Wiem, jak ważne jest odpowiednie podejście, kreatywne metody prezentowania treści i dobra atmosfera.

Wykształcenie

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego zaświadcza, że jestem filologiem polskim ze specjalizacją animacja kultury i literaturoznawstwo. Jednak nigdy nie byłam zatrudniona w swoim zawodzie.
W czasach studenckich pracowałam w brytyjskim przedszkolu, warszawskim kinie, byłam barmanką we włoskiej restauracji, pomocnicą piekarza na przedmieściach Londynu, stażystką w „Przekroju” i „Życiu Warszawy”, HR managerem w znanym wydawnictwie, redaktorem kreatywnym i copywriterką w kilku agencjach reklamowych. Dzięki tym różnorodnym doświadczeniom przekonałam się, że z każdym można się porozumieć. I wciąż przekonuję się, że to możliwe.

Poznaj mnie prywatnie

Zobacz, skąd czerpię energię do działania
Jestem samodzielną mamą. Kiedy pożegnałam się z perfekcjonizmem, odetchnęłam z ulgą, a moje życie zmieniło się na lepsze. Teraz jestem mamą wystarczająco dobrą dla mojego 9-letniego syna.
Ponadto wyżywam się kreatywnie. Maluję obrazy, a oprócz tego – w duecie z ilustratorką Martą Słyk – tworzę teksty do fajnych rysunków. Możesz je obejrzeć i nabyć tutaj.
Jestem też molem książkowym, pasjonatką jogi i bębniarą. Uwielbiam gotować i podróżować. Kocham muzykę i wszystko, co pozwala mi wprawić ciało w ruch. Równie wysoko cenię sobie nicnierobienie i kompletny bezruch.

Zajrzyj na mój blog

Znajdziesz tam wiele inspirujących artykułów, które możesz wykorzystać w swoim rozwoju osobistym.