SESJE

Coaching to profesjonalne wsparcie
Z pomocą coacha łatwiej osiągniesz cele zawodowe i prywatne. Coaching jest skuteczny także wtedy, gdy dopiero szukasz celu lub masz mgliste o nim wyobrażenie. A może świadomie chcesz coś zmienić? Być może zmiana już do Ciebie przyszła, np. zostałeś rodzicem, awansowałeś w pracy, zakończył się Twój związek i rozpoczynasz nowy etap w życiu? Chcesz rozwinąć biznes, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Szukasz nowych sposobów na uwolnienie swojej kreatywności lub chcesz lepiej komunikować się z ludźmi? Dobrze trafiłeś. W tym wszystkim i wielu innych obszarach mogę Ci pomóc. 

Poznaj opinie moich Klientów

Praca z Magdą to ciekawa podróż. Magda podchodzi do klientów z wielką empatią i wsłuchuje się w ich potrzeby. To niesamowite, że słyszy to, co niewypowiedziane. Podczas sesji czuć jej zaangażowanie. Z łatwością zdobywa zaufanie drugiej osoby, co owocuje szybkimi efektami pracy. Mimo zakończenia pewnego etapu wiem, że spotkamy się jeszcze z Magdą w innym momencie życia.

Kasia D.

Mieliśmy z mężem sesję przez Skype w języku angielskim (mąż nie mówi po polsku). Przed sesją mąż był sceptyczny, ale już w trakcie zrelaksował się i zobaczył, że to dla nas szansa. Rozmowa z osobą trzecią powoduje, że bardziej siebie słuchamy i słyszymy. To było dla nas przełomowe! Magda dała nam wiele cennych wskazówek, które bardzo poprawiły naszą komunikację i wzajemne zrozumienie. Z całego serca polecam sesje z Magdą (również w języku angielskim i jak najbardziej przez Skype!), bo jest to nieoceniona inwestycja w siebie i w związek.
Magdalena z UK

Jeśli mieliście kiedyś problem z podjęciem decyzji. Jeśli myśleliście kiedyś, że chcielibyście coś zmienić, ale się boicie. Jeśli macie uczucie, że coś Wam w życiu nie pasuje, ale nie potraficie nawet tego zdefiniować. Magda to świetny coach, który pomoże Wam usłyszeć siebie.

Katarzyna W.

Niesamowicie empatyczna osoba, ciepła, godna zaufania, a przede wszystkim profesjonalna. Potrafi słuchać i daje fajne, proste wskazówki. Kilka spotkań z Magdą sprawiło, że mogę bez problemu opisać i odnaleźć się w uczuciach, które towarzyszą mi w życiu codziennym.

Agnieszka S.

Magda pomogła mi napisać książkę – niby wszystko było gotowe, materiały zebrane, po seminariach konspekt gotowy ale … żeby napisać trzeba pisać – i właśnie w tym: motywacji, organizacji, wytrwałości, codziennej kontroli i miłej nienachalnej zachęcie Magda jest świetna! Dziękuję!

Janina P.

Magda w pełen szacunku sposób podąża za potrzebami klienta, jednocześnie nie pozwalając zboczyć z obranego kursu. Ma dużą intuicję, dzięki czemu pomaga trafić do sedna nurtujących klienta spraw. To niezwykła osoba o bardzo szerokich zainteresowaniach, praktykująca wiele z metod, którymi się dzieli. Kontakt z nią jest autentyczny, a jej pełna akceptacji, ciepła i wyrozumiałości postawa bardzo szybko buduje zaufanie niezbędne we współpracy. 

Aga G.

Magdalena’s coaching genius lies in her ability to ask the right questions.  At the same time, she is full of pragmatic advice for how to approach your newly gained perspective on your life. 

Magdalena K., Uganda

Zakładanie własnego biznesu to więcej niż zmiana pracy. To zmiana stylu życia, wartości, przyzwyczajeń. Dzięki spotkaniom z Magdą łatwiej było mi spojrzeć na to, co się dzieje i wyciągnąć wnioski. Szczególnie wdzięczna jestem za stuprocentową uwagę i szacunek. Magda to coach z powołania i pasji, a do tego wspaniała i mądra kobieta. Zdecydowanie polecam. 

Edyta K.

Niesamowite, ile energii, pasji i zaangażowania kryje się w jednej osobie. Podczas sesji coachingowych otrzymałem trafne uwagi co do mojej kariery. Myślę, że każda osoba powinna chociaż raz w życiu skorzystać z usług coacha. To naprawdę działa! Polecam.

Paweł K.

Magda bardzo mi pomogła w lepszym zrozumieniu samej siebie jako matki i kobiety. To osoba z wielkim serduchem i wielką empatią do ludzi, stanowcza i konkretna, ciepła, wrażliwa i megaenergetyczna. Polecam każdemu.

Natalia M.

Od czego zacząć?

Pierwszy raz korzystasz z usług coacha?
Tutaj znajdziesz wszystkie praktyczne informacje.