Coaching

Szukasz rozwiązania? Dobrze trafiłeś.

Coaching to profesjonalna pomoc na drodze do osiągnięcia celów indywidualnych i zawodowych. Coaching jest skuteczny także wtedy, gdy dopiero szukasz celu lub masz mgliste o nim wyobrażenie. A może świadomie chcesz coś zmienić? Być może zmiana już do Ciebie przyszła, np. zostałeś rodzicem, awansowałeś w pracy, zakończył się Twój związek i rozpoczynasz nowy etap w życiu? Chcesz rozwinąć biznes, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Szukasz nowych sposobów na uwolnienie swojej kreatywności lub chcesz lepiej komunikować się z ludźmi? Dobrze trafiłeś. W tym wszystkim i wielu innych obszarach mogę Ci pomóc. 

Relacje i związki

Tęsknisz za miłością? Love coaching jest dla Ciebie
 • Czy wiesz, w jaki sposób chcesz być kochany?

  Osoba, która wie, co dla niej dobre, jest atrakcyjniejsza dla otoczenia i ma znacznie większą szansę na satysfakcjonujący związek.

 • Podczas sesji odkryjesz niszczące nawyki

  Dowiesz się, co do tej pory Cię ograniczało i nauczysz się korzystać z zasobów, które będą Ci służyć.

 • Dowiesz się, jak słuchać i rozmawiać,

  aby samemu być lepiej rozumianym i lepiej rozumieć innych.

 • Kurs online

  Bez wychodzenia z domu możesz również skorzystać z coachingu w formie kursu online.

 • Efekt coachingu 

  to lepsza relacja z samym sobą. Wiedząc, co jest dla Ciebie dobre, wreszcie zaczniesz przyciągać właściwych ludzi.

Skuteczna komunikacja

Udane relacje z ludźmi i więcej satysfakcji z życia
 • Podstawa dobrych relacji

  Nie każdy rodzi się z tą umiejętnością i czasem trzeba się jej po prostu nauczyć, tak jak gry na instrumencie czy języka angielskiego.

 • Bycie rozumianym, rozumienie innych

  Będąc naprawdę w kontakcie z drugim człowiekiem, doświadczasz stanu głębokiego połączenia.

 • Satysfakcja w kontaktach z ludźmi

  Czy to będzie pani w sklepie, szef, partner czy dziecko – we wszystkich relacjach możesz odczuwać satysfakcję i przyjemność z obcowania z drugim człowiekiem.

 • Efekty coachingu i treningu

  Zdobędziesz szereg umiejętności, nauczysz się również komunikacji empatycznej. W efekcie odzyskasz wpływ na swoje życie, zażegnasz wiele konfliktów w życiu i będziesz satysfakcjonujące relacje z ludźmi.

Samodzielni rodzice

Gdy samodzielnie wychowujesz dziecko
 • Rodzic po rozstaniu

  Lepiej zrozumiesz zmiany, które zaszły w Twoim życiu.

 • Szczęśliwy rodzic to szczęśliwe dziecko

  Na nowo odkryjesz siebie w roli rodzica i odkryjesz swój własny sposób na czerpanie z rodzicielstwa więcej radości.

 • Świetna relacja z dzieckiem

  Zdejmiesz z barków poczucie winy i nawiążesz głębszą relację ze swoim dzieckiem.

 • Szczęśliwy dorosły

  Odzyskasz wiarę we własne możliwości, lepiej się zorganizujesz, zyskasz więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

 • Wybierz formułę najlepszą dla siebie

  Kurs online, sesja indywidualna (również Skype), warsztaty grupowe – skorzystaj z programu w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy.

 • Efekty coachingu

  Szybko staniesz na nogi i ułożysz życie na swoich zasadach.

Poznaj opinie moich Klientów

Jeśli mieliście kiedyś problem z podjęciem decyzji. Jeśli myśleliście kiedyś, że chcielibyście coś zmienić, ale się boicie. Jeśli macie uczucie, że coś Wam w życiu nie pasuje, ale nie potraficie nawet tego zdefiniować. Magda to świetny coach, który pomoże Wam usłyszeć siebie.

Katarzyna W.

Niesamowicie empatyczna osoba, ciepła, godna zaufania, a przede wszystkim profesjonalna. Potrafi słuchać i daje fajne, proste wskazówki. Kilka spotkań z Magdą sprawiło, że mogę bez problemu opisać i odnaleźć się w uczuciach, które towarzyszą mi w życiu codziennym.

Agnieszka S.

Magda pomogła mi napisać książkę – niby wszystko było gotowe, materiały zebrane, po seminariach konspekt gotowy ale … żeby napisać trzeba pisać – i właśnie w tym: motywacji, organizacji, wytrwałości, codziennej kontroli i miłej nienachalnej zachęcie Magda jest świetna! Dziękuję!

Janina P.

Magda w pełen szacunku sposób podąża za potrzebami klienta, jednocześnie nie pozwalając zboczyć z obranego kursu. Ma dużą intuicję, dzięki czemu pomaga trafić do sedna nurtujących klienta spraw. To niezwykła osoba o bardzo szerokich zainteresowaniach, praktykująca wiele z metod, którymi się dzieli. Kontakt z nią jest autentyczny, a jej pełna akceptacji, ciepła i wyrozumiałości postawa bardzo szybko buduje zaufanie niezbędne we współpracy. 

Aga G.

Magdalena’s coaching genius lies in her ability to ask the right questions.  At the same time, she is full of pragmatic advice for how to approach your newly gained perspective on your life. 

Magdalena K., Uganda

Zakładanie własnego biznesu to więcej niż zmiana pracy. To zmiana stylu życia, wartości, przyzwyczajeń. Dzięki spotkaniom z Magdą łatwiej było mi spojrzeć na to, co się dzieje i wyciągnąć wnioski. Szczególnie wdzięczna jestem za stuprocentową uwagę i szacunek. Magda to coach z powołania i pasji, a do tego wspaniała i mądra kobieta. Zdecydowanie polecam. 

Edyta K.

Niesamowite, ile energii, pasji i zaangażowania kryje się w jednej osobie. Podczas sesji coachingowych otrzymałem trafne uwagi co do mojej kariery. Myślę, że każda osoba powinna chociaż raz w życiu skorzystać z usług coacha. To naprawdę działa! Polecam.

Paweł K.

Magda bardzo mi pomogła w lepszym zrozumieniu samej siebie jako matki i kobiety. To coach z wielkim serduchem i wielką empatią do ludzi, stanowcza i konkretna, ciepła, wrażliwa i megaenergetyczna. Polecam każdemu.

Natalia M.

Nie wiesz, jak zacząć?

Pierwszy raz korzystasz z usług coacha i nie wiesz, od czego zacząć? Tutaj znajdziesz wszystkie praktyczne informacje. 
Pierwsza sesja 50% taniej!