O mnie

Nazywam się Magdalena Gołda

Jestem certyfikowanym coachem MLC

Specjalizuję się w coachingu rodzicielskim, relacji i komunikacji. Ponadto pomagam swoim klientom w wyborze ścieżki zawodowej, odkrywaniu własnego potencjału i uwalnianiu kreatywności.

Zatrudnij profesjonalnego coacha

Zaskoczy Cię, jak wiele możesz zmienić z moją pomocą
W życiu i pracy bliska jest mi idea bezprzemocowego rozwiązywania konfliktów i porozumiewania się (NVC, czyli Nonviolent Communication). W tym zakresie ukończyłam szkolenie Porozumienie bez Przemocy w życiu i rodzinie u certyfikowanej trenerki NVC, Joanny Berendt.
Zdobytą wiedzą dzielę się z moimi klientami. Na sesjach i warsztatach wyposażam ich w narzędzia, dzięki którym stają się coraz bardziej kompetentnymi rodzicami, pracownikami, partnerami. Dzięki poznaniu swoich potrzeb zyskują też coraz lepszy kontakt z samymi sobą.
Korzystam również z technik medytacyjnych (np. MBSR, czyli Mindfulness-Based Stress Reduction), które w połączeniu z narzędziami coachingowymi przynoszą doskonałe rezultaty. Moi klienci uczą się, jak panować nad swoim umysłem, stają się spokojniejsi, cierpliwsi i po prostu szczęśliwsi.
Cenię sobie możliwość pracy zdalnej z moimi klientami i chętnie korzystam z narzędzi online.
Oprócz tradycyjnych sesji, Prowadzę również sesje online: przez czat, Skype i e-mail. 
Jestem też autorką dwóch kursów video online, z których możesz skorzystać bez wychodzenia z domu. przygotowałam je we współpracy ze znaną i cenioną firmą szkoleniową Life Architect.
Obok coachingu zajmuje mnie pisanie. Piszę bloga, jestem też współautorką innych blogów, jak również felietonistką kilku portali związanych z tematyką rodzicielską i rozwojem osobistym.

Poznaj opinie moich Klientów

Magda w pełen szacunku sposób podąża za potrzebami klienta, jednocześnie nie pozwalając zboczyć z obranego kursu. Ma dużą intuicję, dzięki czemu pomaga trafić do sedna nurtujących klienta spraw. To niezwykła osoba o bardzo szerokich zainteresowaniach, praktykująca wiele z metod, którymi się dzieli. Kontakt z nią jest autentyczny, a jej pełna akceptacji, ciepła i wyrozumiałości postawa bardzo szybko buduje zaufanie niezbędne we współpracy. 

Aga G.

Magdalena’s coaching genius lies in her ability to ask the right questions.  At the same time, she is full of pragmatic advice for how to approach your newly gained perspective on your life. 

Magdalena K., Uganda

Zakładanie własnego biznesu to więcej niż zmiana pracy. To zmiana stylu życia, wartości, przyzwyczajeń. Dzięki spotkaniom z Magdą łatwiej było mi spojrzeć na to, co się dzieje i wyciągnąć wnioski. Szczególnie wdzięczna jestem za stuprocentową uwagę i szacunek. Magda to coach z powołania i pasji, a do tego wspaniała i mądra kobieta. Zdecydowanie polecam. 

Edyta K.

Sama o sobie

Gdybym miała uzupełnić opinie moich Klientów i sama opisać się jednym zdaniem, byłoby to: uwielbiam uczyć się nowych rzeczy. Dzięki temu mam w życiu większy wybór.
Jestem osobą multipotencjalną – pasjonuje mnie wiele dyscyplin. Mnóstwo razy byłam początkująca w danej dziedzinie, dlatego doskonale wiem, jak to jest uczyć się czegoś nowego od początku i przechodzić przez różne fazy kompetencji.
Ta wiedza przydaje mi się na warsztatach i sesjach, które prowadzę. Wiem, jak ważne jest odpowiednie podejście, kreatywne metody prezentowania treści i dobra atmosfera.

Wykształcenie

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego zaświadcza, że jestem filologiem polskim ze specjalizacją animacja kultury i literaturoznawstwo. Jednak nigdy nie byłam zatrudniona w swoim zawodzie.
W czasach studenckich pracowałam w brytyjskim przedszkolu, warszawskim kinie, byłam barmanką we włoskiej restauracji, pomocnicą piekarza na przedmieściach Londynu, stażystką w „Przekroju” i „Życiu Warszawy”, HR managerem w znanym wydawnictwie, redaktorem kreatywnym i copywriterką w kilku agencjach reklamowych. Dzięki tym różnorodnym doświadczeniom przekonałam się, że z każdym można się porozumieć. I wciąż przekonuję się, że to możliwe.

Poznaj mnie prywatnie

Zobacz, skąd czerpię energię do działania
Jestem samodzielną mamą. Kiedy pożegnałam się z perfekcjonizmem, odetchnęłam z ulgą, a moje życie zmieniło się na lepsze. Teraz jestem mamą wystarczająco dobrą dla mojego 8-letniego syna.
Jestem molem książkowym, pasjonatką jogi i bębniarą. Uwielbiam gotować i podróżować. Kocham muzykę i wszystko, co pozwala mi wprawić ciało w ruch. Równie wysoko cenię sobie nicnierobienie i kompletny bezruch.
Wyżywam się kreatywnie. W duecie z ilustratorką Martą Słyk tworzę teksty do rysunków. Możesz je obejrzeć i nabyć tutaj.

Zajrzyj na mój blog

Znajdziesz tam wiele inspirujących artykułów, które możesz wykorzystać w swoim rozwoju osobistym.