Pierwsza sesja z coachem: od czego zacząć współpracę?

Najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Bez tego ani rusz.

  • Następnie daj mi o tym znać, a umówimy się na bezpłatną konsultację telefoniczną (lub mailową), podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc. 
  • Podczas konsultacji telefonicznej możesz mi zadać wszystkie nurtujące pytania. Sprawdzimy również, czy jest między nami nić porozumienia. .
  • Omówimy również warunki i harmonogram sesji.
  • Przed pierwszą sesją ustalimy również tzw. kontrakt coachingowy, który będzie zbiorem zasad, na które wspólnie się umawiamy.
  • Przeważnie potrzeba około 6-10 sesji, by wypracować zmianę. Każdy pracuje w swoim tempie, niektórzy potrzebują 2 sesji, inni 12. W praktyce wygląda to tak, że jestem do Twojej dyspozycji tyle, ile potrzebujesz.
  • Sesje trwają od 60 do maksymalnie 70 minut.
  • Kolejne regularne sesje są płatne pojedynczo lub w pakiecie. Zapytaj mnie o pakiet, jeśli planujesz skorzystać z minimum 5 sesji -jest to dla Ciebie korzystniejsza opcja. Za taki pakiet płacisz z góry i oszczędzasz 10 zł na każdej sesji.

Tutaj znajdziesz cennik z cenami moich usług i produktów.

Biorę pod uwagę, że każdy ma inną sytuację życiową. Jeśli jesteś osobą zdeterminowaną, która chce wnieść w swoje życie istotną zmianę, a fundusze stanowią jedyny problem, który Cię powstrzymuje, nie wahaj się dłużej i skontaktuj się ze mną. Ustalimy warunki, które będą satysfakcjonujące dla obu stron. Jednym ze sposobów na obniżenie ceny  jest np. sesja przez Skype.

Jeśli choćby tylko czujesz, że chcesz coś zmienić, weź sprawy w swoje ręce.

Wystarczy jeden telefon lub wiadomość, a możesz być o krok bliżej do osiągnięcia tego, na czym Ci zależy. ​ Już dziś zrób pierwszy krok do celu i skontaktuj się ze mną.

Potrzebujesz więcej informacji?

Na moim blogu znajdziesz wpisy m.in. o tym, czym jest coaching, a czym nie jest, w oparciu o jakie metody pracujemy i czego możesz się spodziewać po współpracy ze mną. 

      

Komentarze

komentarzy

Odpowiedz